Şeffaf kılıfların sararmaması için ne yapılmalı?

arslankaan99

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Freelancer
İyi günler herkese. Daha önce şeffaf kılıf kullanmadım ancak yakın çevrem hep sararmalarından şikayetçi olurdu. Şuanda elimde kaliteli bir Markanın kılıfı var. Bunun yorumlarını okuduğumda aynı sorunun bu markanın ürünleri içinde geçerli olduğunu gördüm. Sararmayı önlemek için uygulayabileceğim işlemler araştırmaktayım daha önce bu konuda tecr.übesi olanları yorumlara bekliyorum.

İyi günler herkese. Daha önce şeffaf kılıf kullanmadım ancak yakın çevrem hep sararmalarından şikayetçi olurdu. Şu anda elimde kaliteli bir markanın kılıfı var. Bunun yorumlarını okuduğumda aynı sorunun bu markanın ürünleri içinde geçerli olduğunu gördüm. Sararmayı önlemek için uygulayabileceğim işlemler araştırmaktayım daha önce bu konuda tecr. Übesi olanları yorumlara bekliyorum.

Güneşe çok çıkartma.

İyi günler herkese. Daha önce şeffaf kılıf kullanmadım ancak yakın çevrem hep sararmalarından şikayetçi olurdu. Şuanda elimde kaliteli bir Markanın kılıfı var. Bunun yorumlarını okuduğumda aynı sorunun bu markanın ürünleri içinde geçerli olduğunu gördüm. Sararmayı önlemek için uygulayabileceğim işlemler araştırmaktayım daha önce bu konuda tecr.übesi olanları yorumlara bekliyorum.
Isıdan uzak tutmaya çalış.

Yaz ayları mecbur kalmadıkça güneşli ortamda kullanmam. Ancak merak ettiğim şey şu bir tek ısı ve güneş ışığı yüzünden mi sararıyor? eğer öyleyse çözümü benim için basit diğer çevre koşulları etkilemiyorsa (toz, ter, bakteri vb.) çok endişelenebileceğim bir durum değildir o halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı