Şehidin var Türkiye!

Irak'ın kuzeyinde şehit olan 3 şehidimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize şifa diliyorum. Allah yardımcıları olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah rahmet eylesin.

Bir ölür, bin diriliriz.
Dirilemiyoruz. Her geçen gün şehit sayımız artıyor fakat gündemde Dilan Polat, saçma sapan magazin haberleri ve türevleri var. Ne zaman bir şehit olduğunda halk üzüntüyü hisseder, gerçekten gündem olur, bakanlar gerekli işleri yapar, o zaman gerçek milli bilinç uyanır, bin ölür bin diriliriz.

Benim kafam güzel olsada yine senden daha akıllı olurdum. Hadi biz Irak'ı korumuyoruz peki Suriye ne? Benim askerimin suriyede ne işi var?
Çünkü reis denen şahısın oğulları olmadığı için kendi bilali olsa gönderir mi sence Suriye'ye? Onu geçtim burada eli silah tutan utanmaz sapık pis Suriyeli ve Afgan var onları niye göndermiyorda benim mehmetçiğim orada şehit oluyor?

Maksimum 60 saniye haberlerde olan şehitlerimizi de buraya atalım. En azından buradan silinmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizin konuya girip mesaj yazma sebebiniz çok farklı.

Konuyu ilk Irak'ta ne işleri var deyip cevaptan sonra Suriye'ye çektiniz. Şimdi TikTok ve ergenliğe çekiyorsunuz, askerlerin işine ve görevine saygı duymak yerine "Irak'ta ne işleri varmış?" diye hayatlarını arka plana atıyorsunuz. Çok merakınız olsaydı gider haberlere biraz daha bakardınız, onun yerine gelmiş burada insanlara ergenler senden daha akıllı diyorsunuz.
Saygı duymak mı? Benim mehmetçiğim Suriye'de orada burada şehit olsun sapık pis Afgan ve suriyeliler burada namusumuza göz diksin nargilelerini keyifle çeksin tüm pislikleri yapsın bende saygı duyacağım öyle mi? Azıcık elinizi vicdanınıza koyun be arkadaş benim mehmetçiğim orada burada şehit oluyor Suriyeli ve Afgan pis sapıklar burada tatil yapar gibi nargilesi ile keyif yapıyor.

Maksimum 60 saniye haberlerde olan şehitlerimizi de buraya atalım. En azından buradan silinmiyor.

Çok haklısınız hocam. Alsancağın özgürce dalgalanması ve Türk milletinin huzur içerisinde yaşaması için şehadet şerbetini içen altı kahramanımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.

Son düzenleme:
Çünkü reis denen şahısın oğulları olmadığı için kendi bilali olsa gönderir mi sence Suriye'ye? Onu geçtim burada eli silah tutan utanmaz sapık pis Suriyeli ve Afgan var onları niye göndermiyorda benim mehmetçiğim orada şehit oluyor?

İstersen askerleri çeksin bak bakalım Suriye alındıktan sonra nasıl oradan Türkiye'ye saldırıyorlar. İş olarak askerlik yapan kişiler yollanıyor oralara neden adam boş yere oğlunu yollasın? Oraya giden askerlerle zorla askerlik yapacaksın denmiyor farkındaysan kendileri kendi istekleriyle yapıyorlar.

Saygı duymak mı? Benim mehmetçiğim Suriye'de orada burada şehit olsun sapık pis Afgan ve suriyeliler burada namusumuza göz diksin nargilelerini keyifle çeksin tüm pislikleri yapsın bende saygı duyacağım öyle mi? Azıcık elinizi vicdanınıza koyun be arkadaş benim mehmetçiğim orada burada şehit oluyor Suriyeli ve Afgan pis sapıklar burada tatil yapar gibi nargilesi ile keyif yapıyor.

Çok haklısınız hocam. Alsancağın özgürce dalgalanması ve Türk milletinin huzur içerisinde yaşaması için şehadet şerbetini içen altı kahramanımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun.
Haklısınız hocam.

Dün akşamdan beri içim acıyor. CNN Türk'e baktım sadece altta yazı gördüm, orada haber sunan kişiler de Allah rahmet eylesin dediler ve geçtiler. Umarım ben görmemişimdir doğru düzgün bir şekilde andıklarını. Kuzey Irak dümdüz olmalı, şehit evlerine düşen ateş beraberinde askerlerimizi şehit edenleri canlı canlı yaksın İnşaAllah. Hala bizim orada ne işimiz var vs. diyen kişiler var. 6 şehit vermişiz siz hala siyaset peşindesiniz yazıklar olsun, utanın kendinizden.

Anlamadım bana niye saldırıyorsunuz? Askerimiz Suriye'de savaşıyor diye askerime saygı duymayacak mıyım?

Geri
Yukarı