Şehir Oyunu için Modelleme Programı Tavsiyesi

En azından senaryo bile yazabilirim.
Elbette yazabilirsiniz. Zaten sizi aşağılamak istemiyorum. Ancak senaryo yazan bir arkadaşımız var. Müzikleri ayarlayan bir arkadaşımız var. 3D modelleme yapan bir kişimiz var ve yeterli gelir mi emin değiliz. O yüzden sadece 3D modelleme hakkında yardım istiyoruz.
Yaşa gelirsek ise yaşa takıldığımız yok. Ancak kalıcı bir grup elde etmeye çalışıyoruz. Yaşınız o kadar küçük değil. Zaten biz de o kadar büyük değiliz. Aramıza katılıp 3D modellemede yardım etmek isterseniz elbette kabul ederiz. Yaş o kadar önemli değil. Ama kalıcılık sağlayabilmek önemli. O da biraz yaşa bağlı olabiliyor. Ancak ilk konumuz bu değil. Bize 3D modelleme yardım eder misiniz?
Yaş ile alakası yok bu işin. Ayrıca sen de o kadar büyük değilsin, aranızdaki yaş farkı çok değil.
Yorumu geç gördüğüm için cevabı da geç yazmak zorunda kaldım. Evet biz o kadar büyük değiliz. Evet bu işin yaşla da bir alakası yok. 3D modellemede yardımcı olacaksa seve seve kabul ederiz. Bizim için kalıcılık önemli.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kalıcı olurum, onda sıkıntı yok.
İsmim oyun sonunda olsun da :D
Neyse, neyse sana ulaşabileceğim bir adres gerekli. Skype olur, steam olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı