Şehit Cenazesinde Yapılan Saldırı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun sebebi yandaş medya özellikle A Haber. Millete her seferinde CHP, PKK ile aynı tarafta diye yalan yalan haberler paylaşarak, CHP tarafını tamamen terörist göstererek haber yapıyor. Bazı kesimi her seferinde dolduruşa getiriyor. Bunu izleyen vatandaş CHP o zaman PKK diyerek böyle olay yaratıyor. Zaten biraz düşünseler böyle olmaz. Fakat düşünmek yok bizim millete.

Eğer yandaş medya milleti böyle doldurmaya devam ederse daha beteri olur. Adamı 7/24 terörist ilan ediyorlar. Daha geçenlerde CHP ile PKK iş birliği diye A Haber, haber yapıyordu.

Bugün ise Güneş gazetesi 4 şehit var diye mutlu musun Ekrem diye başlık atıyor. Bunlar ne yaptığının farkında değil. Milleti bu kadar doldurmanın sonu hiç iyi değil.

Sonuçta bu kanalları izleyen bir kitle var. Bu haberleri gördükçe inanıyorlar. Sonra sonuç bu. Milleti bu kadar bölmenin manası yok. Bu kadar birbirine nefret ettirmenin anlamı yok. Çok fazla kutuplaştırıyorlar. Böyle giderse, yarın daha beteri olur.

Medya yüzünden. Sayelerinde bir uçan kuş PKK üyesi olmadı bakalım onlar ne zaman olacak. Çok kötüye gidiyoruz hayırlısı...

İnsanlar birbirine karşı düşmanlaşıyor mu ?
Maalesef evet.
Bu duruma çok üzülüyorum

Bunun sebebi yandaş medya özellikle A Haber. Millete her seferinde CHP, PKK ile aynı tarafta diye yalan yalan haberler paylaşarak, CHP tarafını tamamen terörist göstererek haber yapıyor. Bazı kesimi her seferinde dolduruşa getiriyor. Bunu izleyen vatandaş CHP o zaman PKK diyerek böyle olay yaratıyor. Zaten biraz düşünseler böyle olmaz. Fakat düşünmek yok bizim millete.

Öncelikle bende bir İstanbullu olarak E.İmamoğluğu'nu tebrik ediyorum. Sempati duyduğum birisi bana sıcak kanlı geliyor son zamanlarda. Fakat İmamoğlu bir CHP'li olarak bu videoları buraya bırakıyorum, izleyiniz. "Uzlaşmacı ve barışcıl bir demirtaş" ?
Ekrem İmamoğlu'ndan Selahattin Demirtaş açıklaması
Ekrem İmamoğlu'ndan HDP açıklaması

70 yaşındaki adamı korumaları olmasa öldüresiye döveceklerdi. Hiç değilse şehide saygınız olsun. Bunların gözü o kadar kararmış ki gözleri bir şey görmüyor. Ülke parça parça bölündü sayelerinde.

Hiçbiri aptal değildir. CHP'nin terör ile ilgisinin olmadığını çözüm sürecinin AKP'nin yaptığını, bugün Suriye'de bir PKK devletinin sebebinin AKP dış politikaları olduğunu bilirler. Her zaman söylerim çomarlar cahil değil ahlaksızdırlar. Şu an güçlü kimse ondan yana olup güçsüzü ezerler. Devran döndüğünde herkesten çok Atatürkçü olup bu seferde kendi ırkdaşları olan çomarları ezeceklerdir. Çünkü çomar olmak böyle bir şeydir. ''Siyasal İslam''in çocukları olan çomarlarda şeref, haysiyet, namus, onur, ahlak yoktur. Güce ve paraya taparlar. Tek çözüm ojenidir. Ama bunu yapacak efsanevi komutan gelir mi bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu yapanlar Menemen'de Kubilay'ın kafasını kesenlerin torunlarıdır. AKP'li bakanların falan yaptığı yorumlara, "saldırıyı kınıyoruz" açıklamalarına bakmayın, hepsi formalitedir. İçlerinden "oh iyi olmuş" demedilerse ben de hiçbir şey bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı