Şekerli Besin Bağımlılığına Ne Yapılabilir?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Ben evde spor yapıyordum fakat bu aralar bünye olarak çok yorgunum, dersler yüzünden. Kan şekerim düşünce direkt çikolatalı ve muzlu tatlılara saldırıyorum. Kilom yok kilom boyuma göre gayet normal ama alt bölgeden çok yağlanıyorum. Ne yapabilirim?

Tavsiyem bırakamasan da azaltman çok tüketiyorsan nefsini gider yeter bence bende 1 ay öncesine kadar haddinden fazla çok tüketiyordum hem sıvı olsun hem katı sonucunda tip 1 diyabet hastası oldum pişmanım ama geldi geçti artık şuan 1 ayda şekerli içeceği ful kestim katı olarakda baya azalttım mecburen alıştı bünye birden bırakınca :d

Tavsiyem bırakamasan da azaltman çok tüketiyorsan nefsini gider yeter bence bende 1 ay öncesine kadar haddinden fazla çok tüketiyordum hem sıvı olsun hem katı sonucunda tip 1 diyabet hastası oldum pişmanım ama geldi geçti artık şuan 1 ayda şekerli içeceği ful kestim katı olarakda baya azalttım mecburen alıştı bünye ama birden bırakınca :d
Yani ben 2 günde 1 yiyorum ama 1 tane yiyorum başka hiç yemiyorum. Ben de bırakıyorum ama bir anda krize girip abanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı