Sekiro counter skill nasıl atılır?

Tam kılıcı, mizragi sana dogrulttugunda O bas. Şu video zamanlamayı tutturman için yardımcı olabilir, mikiri counter çok önemli bir skill. İyi kullanırsanız ferahlarsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam kılıcı, mizragi sana dogrulttugunda o bas. Şu video zamanlamayı tutturman için yardımcı olabilir, mikiri counter çok önemli bir skill. İyi kullanırsanız ferahlarsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımı olur mu bilmiyorum fakat klavyeden oynarken yere saplayacağı mikirilere karşı W + Shift'e aynı anda değil de Shift'e bi yarım salise sonradan basınca daha kolay yapılıyordu. Konsolda nasıl bilmiyorum.

Yardımı olur mu bilmiyorum fakat klavyeden oynarken yere saplayacağı mikirilere karşı W + Shift'e aynı anda değil de Shift'e bi yarım salise sonradan basınca daha kolay yapılıyordu. Konsolda nasıl bilmiyorum.
Bilemiyorum hocam ben Gamepad ile oynadığım için. KS’nin işine yarayabilir ancak bu oyun bence net gamepad ile oynanmalı.

Geri
Yukarı