Sekiro: Shadows Die Twice alınır mı?

DracheN

Megapat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar bir oyun satın almayı planlıyorum, bu oyun önerildi ne diyorsunuz güzel bir oyun mudur sizce ?

Oyun çok güzel ama sinir krizi geçirebilirsiniz. Oyun zor, ve oyunda öldüğünde seni çok geriye alıyor. Enis kirazoğlu ve dost kayaoğlu bu oyun hakkında inceleme videosu yaptı, bakın derim. Bütçe nedir?
300 civarı bütçem var hocam, Sekiro zor ve uğraştıran bir oyun biraz incelediğim kadarıyla bende bu tarz bir oyun arıyorum bu oyunu almayı ciddi anlamda düşünüyorum sizce alınır mı ?

300 civarı bütçem var hocam, Sekiro zor ve uğraştıran bir oyun biraz incelediğim kadarıyla bende bu tarz bir oyun arıyorum bu oyunu almayı ciddi anlamda düşünüyorum sizce alınır mı?

Oynamadıysan RDR2 şiddetle tavsiye ederim oynadıysan Sekiro senin tarzına uyuyorsa yani zorlayıcı mücadeleci uğraşı seven birisiyseniz kısaca fromsoftware oyunlarını seviyorsan tabii ki al keyifli vakitler geçirirsin.

Oyun çok güzel ama sinir krizi geçirebilirsiniz. Oyun zor, ve oyunda öldüğünde seni çok geriye alıyor. Enis kirazoğlu ve dost kayaoğlu bu oyun hakkında inceleme videosu yaptı, bakın derim. Bütçe nedir?

Oyunu daha başlardaki chained-troll boss fight'ta oynamayı bıraktım, en az 20 kere denemişimdir o kısmı 🙃, geçemedim bir türlü, oyun bakalım kim bilir ne kadar uzun ve hardcore boss'larla dolu. Allah, bu oyunu oynayıp bitirmeyi hedefleyenlere sabır versin.

300 civarı bütçem var hocam, Sekiro zor ve uğraştıran bir oyun biraz incelediğim kadarıyla bende bu tarz bir oyun arıyorum bu oyunu almayı ciddi anlamda düşünüyorum sizce alınır mı?

Şu an Epic Games indirimleri var. Assassin's Creed odyysey öneririm. Güzel bir oyun. Metoe exodus, RDR 2, fallout 4-76-3 ya da New Vegas öneririm. İstersen outer worlds güzel oyundur. Ama Sekiro alınabilir. Bu arada içlerinden en iyisi, en güzeli RDR2 oyunudur. Aşırı iyi. Ben burada anlatsam sığmaz, o yüzden onun incelemesini inceleyin.

Dark souls serisine baktınız mı?
veya bloodborne?(konsolunuz varsa)

Hepsi aynı fromsoftware yapımı. Sekiro da öyle. Oynamayı kavrayabilirseniz çok zevkli oyunlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı