Sekiro: Shadows die twice hilesiz oynamak istiyorum ama olmuyor

BlackDragonTR

Hectopat
Önceden not: Oyunlarda hile yapmayı gram sevmem sadece GTA da falan fantezi için hile açarım oda arada bir bunu göz önünde bulundurun konuyu okumadan önce.

İyi geceler arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi Sekiro'yu hilesiz oynamak istiyorum ama bir Boss'ta 5-6 saat takılınca dayanamayıp basıyorum ölümsüzlük hilesini çıldırıyorum sürekli ölüncede hali ile hile basıyorum Sekiro'yu nasıl hilesiz bitirebilirim?

Not: Daha önceden hiç souls-like türü oyun oynamadım ( Dark Souls 3'e önceden bakmıştım ama sadece 15-20dk ) ilk defa Sekiro ile tanışıyorum souls-like türüne ve vurui hissine aşık oldum bırakamıyorum oyunu çıkmaza girdim yani yardım edin :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Dümdüz adam kesmek için DMC serisi var zor falan değil aynı tatmin hiisini dmc size verir. Eğer oyun oynarken kendini kaybedip monitöre 2 tane çakasın geliyor ise bu dediğimi yap. Hile işine gelince istersen oyuna shrek 5 modu yükle fark etmez, oyunun tadı kaçar.

Sana göre olmayabilir. Gaza gelip eskiden ben de Dark Souls ve benzeri souls like türü oyunları denedim fakat sevememiştim. RPG oyunları çok severim fakat RPG türü kendi içinde farklı dallara ayrılıyor. Aşırı sinirli biri olduğumdan katlanamıyorum bu tür oyunlara.

Eğer fazla sinirleniyorsanız souls like size göre olmayabilir veya daha alışmamış da olabilirsiniz, size önerim eğer gerçekten bu oyun türüne alışmak isterseniz küçük bir araştırma yapıp başlangıç için hangi souls like türündeki oyunları oynayabileceğinize bakabilirsiniz.

Dümdüz adam kesmek için DMC serisi var zor falan değil aynı tatmin hiisini DMC size verir. Eğer oyun oynarken kendini kaybedip monitöre 2 tane çakasın geliyor ise bu dediğimi yap. Hile işine gelince istersen oyuna shrek 5 modu yükle fark etmez, oyunun tadı kaçar.

Ya dümdüz adam kesmek istemiyorum türü sevdim ona eminim :D ama bir bossta 5-6 saat takılmak istemiyorum takılınca da hile yapıyorum.

Ayrıca çok da sinirlenmiyorum sadece gıcık oluyorum :D monitöre falan çakmak istemiyorum o kadar değil ama bossları hilesiz geçmek veya takılmamak istiyorum.

Dostum hilesiz zor. Ben de denedim hilesiz olmuyor malesef. Çok iyi bi dark souls oyuncusu olman lazım. Ki onu bile biz arkadaşlar ile co-op bitirdik. Tek zor oluyor bu tür oyunlar. Hileli bitir sal gitsin sonra.

Ya dümdüz adam kesmek istemiyorum türü sevdim ona eminim :D ama bir bossta 5-6 saat takılmak istemiyorum takılınca da hile yapıyorum.

Ayrıca çok da sinirlenmiyorum sadece gıcık oluyorum :D monitöre falan çakmak istemiyorum o kadar değil ama bossları hilesiz geçmek veya takılmamak istiyorum.

Örnek: Kelebek leydisinde ( Türkçe yamalı oynuyorum İngilizce ismini yazmaya üşendim :D ) 5 saat takılmıştım o ana kadar hiç hile açmamıştım ama açtım ve geçtim Boss'u.
Dostum hilesiz zor. Ben de denedim hilesiz olmuyor maalesef. Çok iyi bir Dark Souls oyuncusu olman lazım. Ki onu bile biz arkadaşlar ile co-op bitirdik. Tek zor oluyor bu tür oyunlar. Hileli bitir sal gitsin sonra.

Benim planım şu ilk önce hileli bitirip 2.oynayışımda hilesiz bitirmek amaç oyunu kavramak ( ayrıca koskoca Enis Kirazoğlu bile hile yapıyorsa ben neden yapmıyayım :)

Geri
Yukarı