Selectra 50 MG hangi durumlarda kullanılmalı?

• Konuyu başlatan Rexie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 450

Rexie

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Dün dikkat dağınıklığı ve odaklanamama şikayetlerimden dolayı psikiyatriste gittim. Birkaç önemsiz soru sorduktan sonra alt katta psikoloğun bana test yapacağını söyledi. Alt kata gittim, psikolog sanki 5 yaşındaki çocukla iletişim kurarcasına üslup ile bana saçma sapan sorular sordu. Daha sonra anaokuluna giden kardeşimin ödevlerindekine benzer labirent bulmacaları çözdürdü. 10 dakika falan bekledikten sonra elime bir kağıt verdi bunu git psikiyatriste götür dedi. Götürdüm. Psikiyatr tekrar birkaç önemsiz soru sordu. Ve bir tane ilaç yazdığını söyledi. Uykuyla ve iştahla alakalı bir şeymiş sanırım. Çok garibime gitti çünkü ne önemli bir şey sordular ne de herhangi bir test yaptılar. Yüzüme bile bakmadan iki üç soruyla teşhis koyabilecek kadar yetenekli olsa gerek ki bütün bunlar yaşanırken bir kere bile bana bakmadı. Verdiği ilaç Selectra 50 MG. Çok küçük bir hap. İnternette az bakındım fakat bu tarz şeylerden hiç anlamadığım için buraya da yazayım dedim. Var mıdır bu ilaç hakkında bilgisi olan? Kullanırsam yan etki yapabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı