Selfie Cubugu Secimi

DDEMR

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523022612
Merhaba Technopat ailesi. Eylulun basinda tatile gidecegim gitmeden bir selfie cubugu edinelim dedik. Almadan önce kisa ve oz bir arastirma yapayim dedim. 4 sorum var sizlere;

-Kablolu selfie cubugu mu ? Avantaji veya eksisi var mi ?

-Bluetooth lu selfie cubugu mu ? Avantaji veya eksisi neler ? (Bluetooth surekli acik oldugundan sarj hemen bitiyormus galiba.)

-Gittigidiyor uzerinden almayi dusunuyorum 10-15 tl arasinda var ve saticilar guvenli. Acaba bu fiyat araligi normal mi ?

-Kablolular her telefonda calisiyor mu ? Sabah bir koni vardi jack i takinca kulaklik olarak okuyormus, oyle sıkıntılar cikar mi ?

İyi geceler, iyi forumlar.

Siparis verdim. Urun kablolu gelince paylasir burada.

Kulaklığını kullanabilirsin, zaten jack takınca kulaklık olarak algılıyor. Videolarında ses olmaz bu yüzden, buna dikkat et. Onun dışında çekerken kullanışlı ama sakat, kalabalık bir ortamda koluna biri çarpsa telefon güme gider.

@Pinkman : Tesekkur ederim.

@berkaykara : Ne olmuş 15 liralik seye. Bir yorum yapacaksan devamini da getir.

11,77 Liralik sey sabah elime ulasti. Discovery 1, 2, 4G bu modellerin kendi kamerasinda calismadi ve SelfieShop programi sayesinde calistirdim. Galaxy S3 Neo da direk calisti.

Para kolay kazanilmiyor bu devirde. 11,77 lira beni fakir etmez. Zaten ben de para ile ilgili sadece bu aralik normal mi dedim. Neyse bu devirde hersey para ile oluyor maalesef. Yani paranizi sokaga atmaya deymez.

@Pinkman : Tesekkur ederim.

@berkaykara : Ne olmuş 15 liralik seye. Bir yorum yapacaksan devamini da getir.

11,77 Liralik sey sabah elime ulasti. Discovery 1, 2, 4G bu modellerin kendi kamerasinda calismadi ve SelfieShop programi sayesinde calistirdim. Galaxy S3 Neo da direk calisti.

Para kolay kazanilmiyor bu devirde. 11,77 lira beni fakir etmez. Zaten ben de para ile ilgili sadece bu aralik normal mi dedim. Neyse bu devirde hersey para ile oluyor maalesef. Yani paranizi sokaga atmaya deymez.
Deymez..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı