"Sen kimsin" demek hakaret sayılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:D hocam ben normalde öyle bir şey demem. Örnek verdim :D etrafımdaki gergin kişiler kullanıyor.
Biliyorum hocam bende lan kullanmadım zaten discorddaki adama.

İlk cevabı veren kişi çözüm olarak işaretliyorum ve konuyu kapatıyoruz arkadaşlar. Kavga etmek için çok absürd bir konu bence.

1686871829735.png

Sorunu çözmüşsünüz ancak ben bunuda ekleyeyim.

Okuma yazmanız mı yok yoksa okuduğunuzu mu anlayamıyorsunuz? Memura görevinden dolayı hakaret yazıyor alıkoyma yazmıyor. Ve her halükarda suç olmadığı hakaret kapsamına alınmadığı belirtilmiş. Daha fazla uzatmaya gerek yok.
kendi yorumum söyledim gece 2 de insanlık hali düzgün yazmamışım kendi yorumum olabilir şeklinde yazmam gerekirmiş hepsini okumadım memura görevinden alı koymak var diye orda öyle yazıyor demedim.
Ben size demedim arkadaş beni boşa çıkartmaya çalışmış aklınca ona cevap verdim hocam.
Ne alakası var ben sizin haberinizin sonucuna itiraz etmedim.

Arkadaşlar Discord üzerinden biriyle tartışma yaşadık. Bir tane hakaret kelimesi kullanmadım. Sen kimsin dedim sadece. Sizce bu yasalara göre hakaret sayılır mı?
Sen kimsin de bu forumda böyle bir başlık açıyorsun😀

Aslında tam olarak şöyle yazdım "sen kimsin bana ne yapacağımı söylüyorsun"

Aynı şeye gelir ama yine değil mi?

Olması gerekti gibi yazmışın hakaret değil ama kab davranış olarak bilinir terslemek anlamında kaba.

Klasik tartışmalardan biriydi. Çok agresif konuşuyordu yok sen şunu yap bunu yap diyordu bende "sen kimsin bana ne yapacagımı söylüyorsun" dedim. İleride başıma dert almak istemiyorum ondan sordum sadece.

Ondan sorun çıkartan varsa bass engelli 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı