Sence en iyi mobil OS hangisi?

Sizce en iyi mobil işletim sistemi hangisi?

• Symbian

Oy: 0 0,0%
  • Tizen

• Firefox OS

• Ubuntu Touch

• Maemo

• MeeGo

• Mobilinux

• Oy verenlerin toplamı
    43
Y

Yılmaz ÇABUK

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar! "En iyi işletim sistemi hangisi?" adlı anketimizde %75 oyla Windows 8.1 seçilmiştir. Şimdi ise en iyi mobil işletim sistemini seçiyoruz. Ankete katılıp, nedenini yorumlara yazarsanız sevinirim. :droid:

iOS diye düşünüyorum. IPhone 5 ve üstü cihazlarda stabiliteden ödün vermeyen hızlı ve güvenilir bir sistem.

iOS diyorum ben. İphone 4 2010 da çıkmış olmasına rağmen iOs 7.1.2'de kasmıyor. Fakat Android telefonum, 2011'de çıkmış olmasına rağmen kasım kasım kasılıyor.

Bana göre Windows Phone. Yani Microsoft yandaşı gibi çıkmayayım ama Windows Phone 8, 8.1 Developer, 8.1 Release, 8.1.1 Developer gibi sürümleri kullanmış, tecrübe etmiş biri olarak adam gibi adam bir OS'un piyasaya çıkması gerçekten beni sevindirdi. L520 gibi bir cihazda bile son nesil oyunları akıcılık ile (ki developer sürümlerinde bile grafik ayarlarını köklediğim halde tek tük takılmalarla karşılaştım) oynanıyordu.

Tek kelimeyle muhteşem bir platform WP. Tek eksiği pazarda yeni yeni oynamaya başlamasından kaynaklı olarak muadilleri olan Android ve iOS'a göre daha az uygulama barındırıyor.

Bu arada Tizen'i unutmuşsunuz @Silinen üye . İsterseniz düzenleyip ekleyebilirim.

iOS yazılımlı telefonlarda donanıma değilde markaya para vermeyi saçma bulduğum içi şuan için Android diyorum. Fakat geleceğin mobil işletim sistemi bana göre Windows Phone.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı