Sendromlu çocuğa zorbalık yapanlardan biri dayak yedi

İyi yapmışsınız hocam, banada ortaokulda zorbalık yapılmıştı, yapan arkadaşı arabanın önüne attığımda bir sürü kemiği kırılınca bir daha dokunan olmamıştı 🙂 Yaptığımın hâlâ sonuna kadar arkasındayım.
Araba sağlam çıktı mı hocam?

İnsanlar duyguları beyinleriyle hisseder fakat kişisel olarak değişmeyen doğrular vardır. O zaman sokakta yürüyen birine rastgele saplayayım bıçağı, sorduklarında da bana göre doğruydu derim ve sıyrılırım. Bu mantık buraya çıkar.
Türkiye okuduğunu anlamada son sırada, bunu tekrar onaylattınız için teşekkürler, bildirimleri kapattım bu Türk gençleri ile bir şeyler konuşmak çok zor.

Bu işin sonu yok. Bu dayak yiyen çocuğun akrabaları da dövenleri döverler, sonra onları da başkaları döver böyle gider. İlkel toplum, cahil insanlar, hukuk ve adalet zaten hak getire.

Bu işin sonu yok. Bu dayak yiyen çocuğun akrabaları da dövenleri döverler, sonra onları da başkaları döver böyle gider. İlkel toplum, cahil insanlar, hukuk ve adalet zaten hak getire.

Zorbalığın sonu düzgün adalet sağlanana kadar asla gelmeyecek, buna göz yumabiliyorsanız yozlaşmış kararmış kalpsizin tekisiniz. Bizim ülkemizin adaletide ortada.

E hocam haklısınız da, bunlara nasıl ders verilecek? Adalet bu tarz şeylere bakmıyor. Bana kalsa bakmamalı da. Çok küçük şeyler. İnsanın adaleti vicdanı olmalı.

E hocam haklısınız da, bunlara nasıl ders verilecek? Adalet bu tarz şeylere bakmıyor. Bana kalsa bakmamalı da. Çok küçük şeyler. İnsanın adaleti vicdanı olmalı.

Toplumdan tecrit edilip ıslah edilecekler, ailerinden ve toplumdan uzun süre uzak kalınca ve özel eğitim alınca olgunlaşmaları sağlanır. Tekrar aynı şeyleri yapmaları halinde hayat boyu toplumdan uzaklaştırılacaklar.

Geri
Yukarı