Rehber Senelik 1$'a hosting ve domain alma

Evet ilk defa alıyorum. Her şeyi düzgün girdim. Az önce aldığım ekran görüntüsüne baktım. State girmeyi unutmuşum. Onun dışında her şey düzgün. Siz adres olarak Türkiye girdiniz değil mi?
Evet tüm bilgilerimi olduğu gibi girdim. Ancak yine de kontratın kilitlenmesi için yeterli bir sebep değil bu. Hızlı bir şekilde destekle iletişime geçin. Umarım yardımcı olurlar.

İlk önce sitenin canlı desteği güvenlik sorunu olduğunu söyledi. Security team’e mail atmamı istedi. Onlar sözleşme şartlarını ihlal ettiğimi söylediler. Fakat yeniden paketi almayı deneyebilirsiniz dediler. Yeniden paketi aldım. Anında aktif oldu fakat domain gözükmüyor. Whois sorgulaması yapıyorum alınmış gözüküyor. Bilmiyorum garip.

Güvenli mi? İleride bilgilerimiz sızdırılmasın. Çok ucuz olmasının başka bir sebebi aklıma gelmiyor:)

Şimdi satın aldım hala 1dolar :) .com domain bedava geldi teşekkürler bilgi için. Hosting de bedava diyebiliriz 10 TL
EDİT: direk aktif oldu bu arada beklemedim.
Performans açısından gerçekten çok güzel. Bir çok ünlü Türk firmasından daha iyi hız verebiliyor.

Son düzenleme:
Şimdi satın aldım hala 1dolar :) .com domain bedava geldi teşekkürler bilgi için. Hosting de bedava diyebiliriz 10 TL
EDİT: direk aktif oldu bu arada beklemedim.
Performans açısından gerçekten çok güzel. Bir çok ünlü Türk firmasından daha iyi hız verebiliyor.
Gördüğüm en saçma güvenlik politikası olan site. Oturumunuz belli bir dakikayi geçtikten sonra kapatılıyor. Her giriş yaptığınızda belli bir bilgi soruyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bazen şifreme doğru değil diyor. Çok toxic bir login kısmı olduğunu söyleyebilirim. Şuan aktif olmadığı için yorum yapamıyorum. İlk izlenimler bu yönde.

Gördüğüm en saçma güvenlik politikası olan site. Oturumunuz belli bir dakikayi geçtikten sonra kapatılıyor. Her giriş yaptığınızda belli bir bilgi soruyor. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bazen şifreme doğru değil diyor. Çok toxic bir login kısmı olduğunu söyleyebilirim. Şuan aktif olmadığı için yorum yapamıyorum. İlk izlenimler bu yönde.
Kesinlikle katılıyorum. Beni hatırla butonu sadece temsili var. Ancak 1$ olduğu için ben pek takılmıyorum böyle şeylere. Dışarıda dürüm yemek isteseniz daha pahalıya geliyor 😞...

Evet login sisteminde sıkıntı var. Belli bir süre sonra oturum kapanıyor tekrar oturum açmam istendiğinde; telefon, isim, soyisim, ZIP kodu gibi şeyler istiyor. Şifreme doğru değil olayını henüz yaşamadım. Ancak hız bakımından falan bir problem yok sanal kart ile satın almıştım. İninal kart pek sorun çıkmaz yükleme yapmıyorum pek.

Evet login sisteminde sıkıntı var. Belli bir süre sonra oturum kapanıyor tekrar oturum açmam istendiğinde; telefon, isim, soyisim, ZIP kodu gibi şeyler istiyor. Şifreme doğru değil olayını henüz yaşamadım. Ancak hız bakımından falan bir problem yok sanal kart ile satın almıştım. İninal kart pek sorun çıkmaz yükleme yapmıyorum pek.
Hocam ne kadar sürede aktif oldu? Desteğe yazmama gerek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı