Senetle/taksitle telefon alınabilecek mağaza önerisi

Kredilendirmede 3500 TL üzeri telefonlara en fazla 3 taksit yapılabiliyor. Kredi kartına peşin çekip sonradan taksitlendirmeyi bankanız kabul etmiyorsa, elden taksit alan yerlere bakmak zorundasınız. Onlar da genelde piyasadan pahalıya satar.

Kredilendirmede 3500 TL üzeri telefonlara en fazla 3 taksit yapılabiliyor. Kredi kartına peşin çekip sonradan taksitlendirmeyi bankanız kabul etmiyorsa, elden taksit alan yerlere bakmak zorundasınız. Onlar da genelde piyasadan pahalıya satar.
Evet öyle alternatifler baktım ama bulamadım. Bilen birileri çıkar umarım.

Hat üzerine de taksitlendirebilirsiniz ancak onlar da fazla faiz koyarlar genelde. 2500 TL peşin fiyatlı Redmi 9T'nin 12 ay taksitlendirme sonrası 3500 TL'ye gelmesi gibi. Bonus Kart'a peşin çekip sonradan 12 ay taksitlendirilirse 2900 civarına denk geliyordu.

Hat üzerine de taksitlendirebilirsiniz ancak onlar da fazla faiz koyarlar genelde. 2500 TL peşin fiyatlı Redmi 9T'nin 12 ay taksitlendirme sonrası 3500 TL'ye gelmesi gibi. Bonus Kart'a peşin çekip sonradan 12 ay taksitlendirilirse 2900 civarına denk geliyordu.
Koysunlar ben ayda 1500 tl ödeyebilirim 8.000tl lik telefon 10k olsun fark etmez nereden yapabileceğim önemli benim için şuan.

Aylık 1500-2000 TL ödeme imkanım var taksitli olarak.
Babanız, anneniz veya abiniz/ablanız yok mu? Onlar ihtiyacınız olduğu kadarıyla kredi çeksin siz de gidin onlara ödemesini yapın. Çünkü başka türlü iPhone cihazlarını 3. taksit dışında taksitli bir şekilde alamıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı