Senheiser IE 600 IE 300 IE 200 IE 80 s nasıl?

Bose QC20 ya ben senin olacağım ya sen benim olacaksın. Hayatımda gördüğüm en iyi kulaklık Senheiser kimki özelikle cinli şirketler boşa ar-ge yapıyorlar gereksiz ya bana göre en iyisi Bose ab.

Yok evet lakin IE 200'ü oyunlarda önermiyorlar.

Kullandığınız kulaklık nedir?

Senheiser kulaklık işini bırakmış sonova adında şirkete devretmiş her şeyi o şirkette kulaklıkları üretip Senheiser adında satıyolarmış yani sonovanın ürettiği kulaklıklar kaliteli olur mu bilmem ama senheiseren üretmememsi üzdü.

Komedisiniz hocam gerçekten, Sennheiser üretimi bıraksa bile siz napıcaksınız bunu? Sennheiser yani bütün ar-ge çalışmalarını ve mühendislerini iştenmi çıkardı? Batmış olur o zaman Sennheiser, ayrıca okuduğunuz haberin doğruluk payı nedir? Bence firma satıldı üretimi yine aynı devam, sizin dediğiniz gibi olsaydı Apple M işlemcilerin tasarımcıları 3 mühendis Apple'dan ayrıldı, şimdi yani MacBook almasın mı kimse?

Komedisiniz hocam gerçekten, Sennheiser üretimi bıraksa bile siz napıcaksınız bunu? Sennheiser yani bütün ar-ge çalışmalarını ve mühendislerini iştenmi çıkardı? Batmış olur o zaman Sennheiser, ayrıca okuduğunuz haberin doğruluk payı nedir? Bence firma satıldı üretimi yine aynı devam, sizin dediğiniz gibi olsaydı Apple m işlemcilerin tasarımcıları 3 mühendis Apple'dan ayrıldı, şimdi yani MacBook almasın mı kimse?

Doğru diyosunuz.

Bu arada ASUS ROG cetra II Core aldım bu konuya denk gelecek arkadaşlar şöyle söliyeyim basları cok tatlı veriyor yön duygusu cok iyi adam nereden sıkıyor hangi yönden sıkıyor cok rahat algılıyosunuz size net tavsiyem G PRO X alcağınıza bunu alın müzik performansıda iyi müzikten zevk aldırıyor en azından ama Valorant tarzı bir oyun oynayacaksanız 7.1 özellliği olan ses kartı şart bu kulaklığa.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı