Seni sınıfta bırakacağım diyen hoca bırakabilir mi?

Ortalaman 50 üstü ise geçersin. 11.sınıfta matematikte tüm yazılılardan 20'nin altında almıştım ortalamam 50'nin üstünde olduğu için geçmiştim.

CİMER'lik durum yok hocam yapabileceği en fazla diğer hocalarla konuşup sözlülerinizi düşük girmelerini sağlamak aşırı yaramaz bir öğrenci değilsenizde diğer öğretmenlerin bunu yapacağını sanmıyorum ancak yine de velinizle bu durumu anlatıp velinizin okula gelip bu durumu müdürle konuşmasını ve hastalığınızdan bahsetmesini sağlarsanız bir şey olacağını sanmıyorum.

CİMER'lik durum yok hocam yapabileceği en fazla diğer hocalarla konuşup sözlülerinizi düşük girmelerini sağlamak aşırı yaramaz bir öğrenci değilsenizde diğer öğretmenlerin bunu yapacağını sanmıyorum ancak yine de velinizle bu durumu anlatıp velinizin okula gelip bu durumu müdürle konuşmasını ve hastalığınızdan bahsetmesini sağlarsanız bir şey olacağını sanmıyorum.
Bunu anneme dersem kızar ilgilenmezlerki.

Bırakmak isterse şöyle bir yöntem izler. Notların çok iyiyse ilk önce sınavları düşük girer ardından tüm sözlüleri 0 girer ardından 2 tane proje ödevine de 0 girdiği zaman direkt kalırsın.

Geri
Yukarı