''Ben Seni Arkadaşım Olarak Görüyorum'' Diyen Kıza Ne Yapılmalı?

Sizden bir ricam olacak, şu resimdeki kişi kim, biliyor musunuz?
Eki Görüntüle 427616
Miraç Çağrı Aktaş. 2 kitabını okudum ve o anki duygu yoğunluğuma ilaç gibi geldi. Okumadıysanız biraz "ergence" iki tavsiye
-Sen 17 Yaşımsın
-Yine De Sevdik
2.yi çok beğenerek okudum diyemem ama ilki muazzamdı.

Son düzenleme:
Kadınları ve ya kızları anlamaya çalışma anlayamazsın. Şunu da söyleyeyim kadınlara karşı duygusal olmak, onlara dert anlatmak hipergami dürtüsünü tetikler. Kadınlar derdi olan ve ya duygusal olan ve bunu gösteren erkeklere karşı istek ve saygı duymazlar. Bir kadına asla zayıf tarafınızı göstermeyin, kim olursa olsun. Kadınları sevdiğiniz, özlediğiniz anda mağlup olursunuz. Sevmeyin, özlemeyin demiyorum ama belli etmeyin çok fazla, nadir gösterin bunları. Herkese iyi geceler dilerim.
Vay canına, baya başarılı bir mesaj. 👍

Miraç Çağrı Aktaş. 2 kitabını okudum ve o anki duygu yoğunluğuma ilaç gibi geldi. Okumadıysanız biraz "ergence" iki tavsiye
-Sen 17 Yaşımsın
-Yine De Sevdik
2.yi çok beğenerek okudum diyemem ama ilki muazzamdı.
Bu kitapların içeriği ne acaba? Geçen sene de bizim sınıftaki tüm kızlarda bu kitap elden ele dolaşıyordu da.

Vay canına, baya başarılı bir mesaj. 👍

Teşekkür ederim dostum, keşke olmasa ama gerçekler maalesef bunlar. Herkes o kızı arar, hani o farklı olan kızı ama o yoktur. O kızı ancak yaratabilirsin, sende tanrı olmadığına göre nasıl olacak? Sen tanrı değilsin fakat kadının gözünde tanrılaşabilirsin. Nasıl tanrılaşabilirim? diyorsan Tanrının en belirgin özelliğine bakman yeterli. "Hiç bir şeye, kimseye muhtaç olmaması." sen de muhtaç olmayacaksın! tanrı gibi değil tabii ki, insani şartlarda :) ne kadar kendimize yetebilirsek o kadar iyi.

Size yemin ediyorum aylardır bu forumda takılırım sırf bu konuya cevap vermek için üyelik açtım. Arkadaşlar bakın sevgiliniz olsun istiyorsanız yapılıcak işler basit.
1- Öncelikle sevdiğiniz kızla arkadaş olun.
2- Okulda aşık olduğunuz kişinin yakın olmadığı bir kız bulun. (Bu kıza durumu anlatın ve sevdiğiniz kıza sizden hoşlanmış gibi yapmanızın sorun olup olmayacağını sorun) %40 ihtimal izin verir. (Bu kızıda güzel seçin ki hoşlandığınız kız bu kızı kıskansın)
3- Aşık olduğunuz kızla iyice kanka olduktan sonra bu ayarladığımız kızdan hoşlandığınızı söyleyin. Burda yol üçe ayrılıyor
A) Kız oooooo hayırlı olsun kanka yengede güzelmiş diyebilir.
B) Kanka bu kız çok çirkin bunumu buldun diyebilir.
C) Banane diyip trip atabilir.
Eğer A şıkkını dediyse sizin iş yatar. B veya C şıkkı dediyse kızda sizden hoşlanıyor olabilir. Peki bundan nasıl mı emin olacağız ?
4- Ayarladığınız fake hoşlandığınız kişiden gidip gerçek hoşlandığınız kişiye sizi gömmesini isteyin. Böyle benim tipim falan değil desin. Sizde o arada hoşlandığınız kızın yüzüne odaklanın hafif bir tebessüm varsa kıza aslında herşeyin bir oyun olduğunu kanıtlarıyla beraber göstererek ondan hoşlandığınızı belirtin.
Fakat kız fake hoşlandığınız kişiye beni alakadar etmez diyip gidebilir. Bu durumda kıza son bir oyunumuz var
5- Kıza durup dururken bir aşk ilanı mesajı atın. Kız ya sen ne diyon diyebilir yada oda sizden hoşlandığını söyleyebilir. Eğer kız sen ne diyosun derse yapılıcak tek şey
: Kanka valla arkadaşlarım attı kusura bakma demektir.
Eğer kız sizi gerçekten arkadaş olarak görüyorsa sorun etmeyecektir. Ve sonsuza kadar arkadaş kalıcaksınızdır..
Abi Türk dizisi yazmışsın resmen :D

Evet, böyle bir cevap aldım. Fakat hiçbir zaman kızın peşinden de koşmadım, sadece bana bazen birkaç şey soruyordu, 2 günde bir falan WhatsApp'dan havadan sudan sohbet. Ne yapmalıyım?
Kıza Windows 11 update yükle. Zamanla açılır. Windows 10 desteği kesilecek çünkü. O yüzden red cevabı alıyorsun.

Aynı cevabı 14 yıl önce aldım. Arkadaş olarak devam ettik ama 2 sene boyunca da unutamadım. defalarca şansımı denedim ama nafile. Hep aynı cevap... Bu süre içerisinde unutmak için başka kızlarla çıktım ama yok yani unutulmuyor da.. Tam pes ettim, vazgeçtim artık derken bu sefer kendisi geldi bana deneyelim diye :) Kaçan kovalanır diye bir söz var ya gerçekten çok doğruymuş geç de olsa anlamış oldum. Şuan 12 yıllık bir birlikteliğimiz ve seneye düğünümüz var :)
Arkadaş olarak devam et sen yine, olacaksa oluyor zaten..
Gerçekten kaçan kovalanır mı? Ona göre strateji yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı