#SeninleyizSoylu etiketi Twitter'da gündemde

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın bugün 11.00'da İçişleri Bakanlığını ziyaret edeceğini söylemesinden sonra Twitter'da bu etiket gündem oldu. Twitter'daki bu etikete 22.9 bin tweet atıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu destekleyenlerin yanı sıra bu tweet onu desteklemeyenleri de içeriyor. İkisinin karışımı diyebiliriz.

Eki Görüntüle 1379743
Ataturk yanlis milleti kurtardi, simdi de yanlis millet boyle hadsizlik ediyor.

Zafer partisi genel başkanı ümit özdağ'ın bugün 11.00'da içişleri bakanlığını ziyaret edeceğini söylemesinden sonra Twitter'da bu etiket gündem oldu. Twitter'daki bu etikete 22.9 bin tweet atıldı. İçişleri bakanı süleyman Soylu'yu destekleyenlerin yanı sıra bu tweet onu desteklemeyenleri de içeriyor. İkisinin karışımı diyebiliriz.

Eki Görüntüle 1379743

Aaaa bu tacizci mültecileri koruyan saç konusunda dezavantajlı birey (!)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çevirisini açmaya gerek yok. Ülkenin halini özetliyor direkt.

Benim anlamadığım şey Bakan Soylu programda hakaret yağdırıyor ve bunu hala savunanlar var. Sebebi yandaş taban kesim.
Erdoğan çıksa yıllarca çaldım çırptım hakkınızı yedim dese en azından doğru konuşuyor diye alkışlayacak yüz binler belki de milyonlar var buna mı şaşırıyorsun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı