#SeninleyizSoylu etiketi Twitter'da gündemde

Şu an bu halde olmamızın tek sebebi okumamış kesimin yüzdesininin yüksek olmasıdır. Türbanlı kadınlar, Müslüman Türkler AKP gideceği zaman eskisi gibi başörtü takamayıp camiye gidemeyecekler diye korkuyor. Nasıl bir seviyedeyse ülke artık acıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an bu halde olmamızın tek sebebi okumamış kesimin yüzdesininin yüksek olmasıdır. Türbanlı kadınlar, Müslüman Türkler AKP gideceği zaman eskisi gibi başörtü takamayıp camiye gidemeyecekler diye korkuyor. Nasıl bir seviyedeyse ülke artık acıyorum.
Türkiye uzun yıllar belki de hiç bir zaman gelişmiş çağdaş bir ülke olamayacak geri kalmış bir ülke olmaya mahkum bir zihniyet var zaten çağdaş zihniyetleri de gitmeye zorluyorlar kalanlar ülkeyi geriye götürüyor bir ülkenin cumhurbaşkanının yıllarca çalışmış birikim yapmış uzmanlaşmış doktorlara gitsinler yeni mezunlar ile devam ederiz dediğinden bunun gibi çıkarımları yapabiliyorum

Dostum daha bu ülke Atatürk'ü anlamamış bir ülke sene 2022 hala Atatürk'ü anlamak yerine dinini tartışıyorlar keşke Atatürk'ya da Fatih döneminde yaşaşaydımya

Ümit Özdağ'ın yüreği iyimiş. 20 yıldır muhalefet çıkıp böyle kesinmiş gibi sert üslup ile konuşmadı. İşte bir bildikleri var demek ama şimdi savcılar ve hakimler ellerinde olduğu için dökemiyorlar. Kesin varya bunlarda bir şey çıkacak oy kaybedince dökülecek meydana oy verenler ben vermiyordum diyecek. 24K Soylu destekliyorlar diyorsun ama Ümit Özdağ desteği 300K geçmiş durumda onuda atlama öyle her kesim var yine destekleyen hepten gitmedi oyları. Kaybetsinler yine yazan olacak bot hesap olsun yalaka kesim olsun çok. Şu CHP'de doğru isim beklediğimiz isimler çıkmazsa Ümit Özdağ daha favori olacak halkın gözünde. Terörist desteği yok, Suriye, Afgan Arap ne varsa göndereceğim diyor şimdi bunu başka kim diyebildi muhalefette?

Ümit özdağ'ın yüreği iyi miş. 20 yıldır muhalefet çıkıp böyle kesinmiş gibi sert üslup ile konuşmadı. İşte bir bildikleri var demek ama şimdi savcılar ve hakimler ellerinde olduğu için dökemiyorlar. Kesin var ya bunlarda bir şey çıkacak oy kaybedince dökülecek meydana oy verenler ben vermiyordum diyecek. 24K soylu destekliyorlar diyorsun ama ümit özdağ desteği 300k geçmiş durumda onu da atlama öyle her kesim var yine destekleyen hepten gitmedi oyları. Kaybetsinler yine yazan olacak bot hesap olsun yalaka kesim olsun çok. Şu CHP'de doğru isim beklediğimiz isimler çıkmazsa ümit özdağ daha favori olacak halkın gözünde. Terörist desteği yok, Suriye, Afgan Arap ne varsa göndereceğim diyor şimdi bunu başka kim diyebildi muhalefette?

Bunları diyen birinin kazanma olasılığı benim gözümde yok.

Bunları diyen birinin kazanma olasılığı benim gözümde yok.

Kanka biz Z kuşağından iktidara oy gitmez bilirsin Z kuşağı muhaliftir çoğunlukla Z kuşağıdından tanıdığım 2-3 tane solcu arkadaşım bile oy verecek verme sebebleri görüşleri farklı olsa bile mülteci meselesi yani inan bana çok popüler şu an kazanmasa bile meclise girecektir böyle giderse

@Quadranil1 Sessiz İstila kısa filiminde ki gibi ileride bilmiyordum oğlum böyle diyenleri gözümde çıkaramıyordum özür dilerim dersin. Beni kandırdılar ne yapalım böyle olmasını istemezdim hep bunlar yalandan bağıranlar terörist sanardık oğlum da dersin çocuğuna. Çocuğunda filmdeki gibi cevap verir üzgünlükten ancak saç beyazlar geleceğini yıkarsın başka birşey olmaz şükret dersin geçersin. 😂

Kanka biz Z kuşağından iktidara oy gitmez bilirsin Z kuşağı muhaliftir çoğunlukla Z kuşağıdından tanıdığım 2-3 tane solcu arkadaşım bile oy verecek verme sebebleri görüşleri farklı olsa bile mülteci meselesi yani inan bana çok popüler şu an kazanmasa bile meclise girecektir böyle giderse.

Meclise girer zaten ama kazanacağını pek sanmıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı