Sennheiser-Bircom servis rezilliği

212374

Kilopat
Hd350bt kulaklığımı dip ses sorunu olduğundan aldığım gibi servise yolladım.

1. Yollayışımda değişim yapıldı. Gelen kulaklıkta da dip ses sorunu vardı ve kulaklık pedinin dikişi yamuktu yeniden yollamamı söylediler.

2. Yollayışımda yine değişim yapıldığını söyleyip aynı kulaklığı yolladılar. Yanlışlık olduğunu tekrar yollarsam değişim yapacaklarını söylediler.

3. Yollayışımda değişim yaptılar. Gelen kulaklıkta çizikler vardı, pedi kullanılmış gibiydi.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Sıfır kapalı kutunun içinde kulaklık çizile biliyormuş. İstersem para iadesi yapacaklarmış. Benim 850 TL'ye aldığım kulaklığı Sennheiser kendi sitesinde şu an 2200 TL civarına satıyor, para iadesi alsam başka kulaklık satın alamam.

Keşke ilk aldığım kulaklığı servise yollamasaydım. En azından dış görünüşünde sıkıntı yoktu. Her yolladıkları kulaklık öncekini arattı.

Tekrar görüşüp kulaklıktan genel olarak memnun olduğunuzu, kozmetik olarak hasarlı gelip değişim talep edin.

Para iadesi yapmak istiyorlar değişim yapamayız dediler. Ben 850 TL'ye aldım şu anki fiyatı bu.

Sıfır kutudan çıkardıysanız servisin dediğine itibar etmek zorundasınız maalesef. İsterseniz markanın kendi sitesinden mail gönderip servis ile yaşadığınız durumu yazın.
bir daha yazdım geri dönüş yapmalarını bekliyorum değişim yapmazlarsa hakem heyetine başvuracağım.
Hakem heyeti savunma istedikten sonra yeniden aradılar değişim yapacaklarını söylediler ben para iadesi almayı tercih ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı