Sennheiser CX80S nasıldır?

Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
okuyorum ben ya
Sali gunu kulakligim bozuldugu için Bircom'a gonderdim ve bana ellerinde cx 200 olmadigi için cx 80s gonderiyoruz dendi.
Ben de baktim alternatif yok tamam dedim.

Bu kulaklık nasıl acaba cx 200 yaninda, attan inmis esege binmis gibi olur muyum?
Simdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bass performansi nasil, internette basina sallayanlar vardi.
Kutudan çıktığı halinde sesler dengeli. EQ ayarlarından düşük frekansların seviyesini arttırıp bassları bir tık öne çıkartabiliyirsun. Şahsen benim kafamı sallamama sebep olmuştu. Ama kulaküstü kulaklıklar gibi kafanı titretemiyor. Bunun dışında genel ses kalitesi olarak bence çok güzel, bütün enstrümanları temiz bir şekilde duyabiliyorsun. Ses yüksekliği ise bana biraz fazla geldi yüzde 50'nin 60'ın üstüne çıkamıyorum başımı ağrıtıyor.
Bu arada kablosuna iyi bakmazsan kulaklığın iki ucundan gelen kabloları tam birleştirmedikleri için birkaç ay içinde 2 parçaya ayrılıyor. Kabloların içi ortaya çıkmıyor, kulaklığın sesi de bozulmuyor bu olunca ama söyleyeyim dedim. Ben çok kötü baktığım için de böyle olmuş olabilir emin değilim.

Kutudan çıktığı halinde sesler dengeli. EQ ayarlarından düşük frekansların seviyesini arttırıp bassları bir tık öne çıkartabiliyirsun. Şahsen benim kafamı sallamama sebep olmuştu. Ama kulaküstü kulaklıklar gibi kafanı titretemiyor. Bunun dışında genel ses kalitesi olarak bence çok güzel, bütün enstrümanları temiz bir şekilde duyabiliyorsun. Ses yüksekliği ise bana biraz fazla geldi yüzde 50'nin 60'ın üstüne çıkamıyorum başımı ağrıtıyor.
Bu arada kablosuna iyi bakmazsan kulaklığın iki ucundan gelen kabloları tam birleştirmedikleri için birkaç ay içinde 2 parçaya ayrılıyor. Kabloların içi ortaya çıkmıyor, kulaklığın sesi de bozulmuyor bu olunca ama söyleyeyim dedim. Ben çok kötü baktığım için de böyle olmuş olabilir emin değilim.
Hocam resmen ansiklopedilik yazi olmus fakat bir sorum var, ne tur dinliyorsunuz?
HD serisi performansi beklemiyorum merak etmeyin :D
Yuksek severim ama cikmamasi daha iyi, sagir olacagim bu gidisle xd.
CX200'e gul gibi bakiyordum hocam ya, herhalde armaturun omru bitti sabah aksam dinlemekten.
Bircom kral bir firma teklemedi, direkt yenisini veriyoruz dedi.
Not: Auris marka bir kulaklikla Daft Punk dinlerken yazilmistir.

Biraz daha detaylandırabilir misin acaba, baslar ve tizler bakımından.
Ve türünü de söylesen senden kral yok :D.
Not:Vay be benden başka tuşlu telefonda Opera kullanan biri, ben olsam Opera mini 8 kullanırdım.
Nice imza bu arada.
Aklınıza gelebilecek her türden dinliyorum (Arabesk ve Türkçe Pop hariç.). Müzik zevkim bir yemek olsa bol malzemeli kumpir olurdu muhtemelen. :D
Kumpir severim hocam, yorumunuz için teşekkürler :D

Biraz daha detaylandırabilir misin acaba, baslar ve tizler bakımından.
Ve türünü de söylesen senden kral yok :D.
Not:Vay be benden başka tuşlu telefonda Opera kullanan biri, ben olsam Opera mini 8 kullanırdım.
Nice imza bu arada.
Bilmem ki hocam internetteki yorumlarda güzel diyordu. :)
Tuşlu telefon konusunaysa hiç değinmeyelim bence.

Geri
Yukarı