Sennheiser Game Zero nasıldır?

Daha önce yapmıştım ancak yakın zamanda bilgisayar değiştirdim, o günden beri ellemedim ayarları.

Anladım hocam bir de son bir sorum var 2nizide. Şu anda ses kartsız şekilde B550M Mortar anakartın ses kartına takarak kullanıyorum kulaklığı ve pek bir ayar yapamıyorum bildiğim kadarıyla. Şu anda mikrofondan cızırtı sesi geliyor onun için ne yapmalıyım? Kulaklıktan veya Windows'tan bir ayarmı açıp kapamam lazım yoksa her şey ses kartı gelince çözülecek mi?
@Merdt.

cızırtı sesi geliyor onun için ne yapmalıyım?

Ben anakarta takmayı denediğimde böyle bir sorun yaşamadım. Geçen gün denedim hatta acaba onboard ile nasıl olur diye. Berbat oldu o ayrı.
Ses cihazlarından Stereo Karışımı (veya Stereo Mix diye de geçer) aygıtını devre dışı bırakmayı deneyin.

Bir saattir kullanıyorum Warzone 2 ve CS:GO'da dereceli girdim (ses kartsız). Umduğum performansı alamadım. Sağ hoparlörü bozuk olan Rampage kulaklık bile daha iyi ses veriyordu. Bunun sebebi nedir çözemedim belki fazla tiz geldi belki equalizer ayarı olmadığı için, bilmiyorum.

Bir saattir kullanıyorum Warzone 2 ve CS:GO'da dereceli girdim (ses kartsız). Umduğum performansı alamadım. Sağ hoparlörü bozuk olan Rampage kulaklık bile daha iyi ses veriyordu. Bunun sebebi nedir çözemedim belki fazla tiz geldi belki equalizer ayarı olmadığı için, bilmiyorum.

Midleri çok ön planda. EQ ile tüm çehresi değişiyor.

EQ olmadan zorlanacağım anladığım üzere. Şansıma ses kartı anca pazartesi gelecek.

Hocam özür dilerekten bir mesaj daha atıyorum. Ben mi çok abartıyorum veya üstüne düşünüyorum bilmiyorum fakat YouTube'dan izlediğim videolarda bile 70TL'ye aldığım hoparlör daha iyi ses veriyor (Z120). Benim kulaktamı sorun var yoksa kulaklıktamı yoksa ses kartı olmadığı için beslemiyor mu bilemedim.

Son düzenleme:
Hocam özür dilerekten bir mesaj daha atıyorum. Ben mi çok abartıyorum veya üstüne düşünüyorum bilmiyorum fakat YouTube'dan izlediğim videolarda bile 70TL'ye aldığım hoparlör daha iyi ses veriyor (Z120). Benim kulaktamı sorun var yoksa kulaklıktamı yoksa ses kartı olmadığı için beslemiyor mu bilemedim.

Yok hocam ne özür dileyeceksiniz forum yardımlaşalım diye var.
Ses kartı geldikten sonra bir EQ falan deneyelim sonra anlarız üründe sorun var mı yok mu.

Tamamdır o zaman. Ben kulaklığı kutusuna geri koyayım yoksa odaklanıp kalıyorum.

MSI'ın sitesinden baktım biraz. Anakarttaki yongaya ne derece müdahale edebiliriz diye. Audio Boost falan diyordu. Nahimic 3 kullandığını okudum. Microsoft Mağazası üzerinden kurun isterseniz. Kurarsanız fotoğraf atın ayarlarına bakalım biraz. Değilse G3'ü bekleyin. Nasıl derseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı