Sennheiser GSP 300 vs HyperX Cloud Silver

Sence hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    14

ALPER622

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklık almayı düşünüyorum. GSP 300 ve Cloud Silver arasında kaldım. Oyun ve telefonda müzik dinleme amaçlı aldım. 8 saatlik kullanımda başımda ağrı yapmasın, yani ergonomisi iyi olsun. İyi ses kasabileyim. Ses yalıtımı iyi olsun, dışardan ses almasın. Telefonda müzik dinlerken keyif versin, müzik performansı iyi olsun. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kafanız büyükse ve gözlük kullanıyorsanız Cloud Silver rahatlık açısından daha iyi bir seçim olacaktır, onun dışında ikisi de bahsettiğiniz hiçbir konuda pişman etmez. GSP 300'ün sesi daha isabetli, daha dengelidir. Cloud'un sesi ise biraz daha bass ağırlıklıdır.

g
Kafanız büyükse ve gözlük kullanıyorsanız Cloud Silver rahatlık açısından daha iyi bir seçim olacaktır, onun dışında ikisi de bahsettiğiniz hiçbir konuda pişman etmez. GSP 300'ün sesi daha isabetli, daha dengelidir. Cloud'un sesi ise biraz daha bass ağırlıklıdır.
Gözlük kullanıyorum ve açıklamanıza bakınca GSP 300 daha yakın geldi bana. Gözlükle çok rahatsız eder mi GSP 300?

Rahatsız edeceğini hiç sanmıyorum, GSP 300 gayet rahat ve esnek bir kulaklık ama benim hem kafam biraz geniş hem de gözlük çerçevelerim kalın olduğundan Cloud daha rahat geliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı