Sennheiser GSP 301 için ses kartı önerisi

Ugreen'in USB kartları veya 2.el Creative ASUS'un mikrofon girişli ses kartlarını kullanabilirsin.

Anakart ile pek alakan olmayacak taktığın ses kartındaki çip üzerinden sesi içleyip sana verecek.

Merhaba ses kartı elime ulaştı Ugreen'in kulaklık çalışıyor fakat mikrofon bozuk başka kulaklıkla test ettim öyle çalışıyordu mikrofon acaba kulaklığımla mı uyumsuz oldu Sennheiser gsp 301 kullanıyorum.

Aldığınız üründen devam edin hocam madem. Ugreen sonuçta çok da sıkıntı olmaz herhalde.

Usta Ugreen elime ulaştı fakat mikrofon çalışmıyor ses kartında bir sıkıntı yok başka kulaklıkla da denedim mikrofon çalışıyor öyle kendi kulaklığımın mikrofonunda da sıkıntı yok bu arada ama çözemedim uyumlu bir şey mi olması lazım ses kartının kulaklıkla.

Merhaba ses kartı elime ulaştı Ugreen'in kulaklık çalışıyor fakat mikrofon bozuk başka kulaklıkla test ettim öyle çalışıyordu mikrofon acaba kulaklığımla mı uyumsuz oldu Sennheiser gsp 301 kullanıyorum.

Usta Ugreen elime ulaştı fakat mikrofon çalışmıyor ses kartında bir sıkıntı yok başka kulaklıkla da denedim mikrofon çalışıyor öyle kendi kulaklığımın mikrofonunda da sıkıntı yok bu arada ama çözemedim uyumlu bir şey mi olması lazım ses kartının kulaklıkla.

Uyumsuzluk yapabilecek bir şey yok aslında. Belki kısık kalıyordur. Test yapınca ses hiç mi almıyor gözüküyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı