Sennheiser GSP 350 vs Sennheiser Game One vs SteelSeries Arctis 7

Furkan154

Hectopat
Arkadaşlar Game One fiyata göre yüksek ama GSP 350 ile cok fark var mı ya da bu fiyat aralıklarında daha iyi ses kasabileceğim bir kulaklık var mı? Günlerdir araştırıyorum ve hala karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game One veya Game Zero tercih etmenizi ben de öneriyorum. Gerçekten ses kalitesi şaşırtan bir kulaklık, mikrofonu çok kaliteli ses veriyor ama biraz arka plan sesi alıyor. Arctis 7 aralarından en kötüsü, ben iade etmiştim. Cloud Core kalitesine bile yaklaşamadı.

Game One veya Game Zero tercih etmenizi ben de öneriyorum. Gerçekten ses kalitesi şaşırtan bir kulaklık, mikrofonu çok kaliteli ses veriyor ama biraz arka plan sesi alıyor. Arctis 7 aralarından en kötüsü, ben iade etmiştim. Cloud Core kalitesine bile yaklaşamadı.
Size de sorayım game one aldığımda ses kartı da almam gerektiğini veya zero da da aynı şekilde söylüyorlar yoksa ses kalitesi vermiyormuş doğrumudur
Sennheiser Game One , Game Zero , GSP 600 Modellerini inceleyebilirsiniz , Gayet güzel kulaklıklardır.
Gameone ve zero aldığımda ses kartı almam gerektiğini söylüyor forumlarda yoksa gerekli düzeyde ses vermiyormuş

Arkadaşım ALC887 ile Game One kullanıyor, herhangi bir ses düşüklüğü veya herhangi bir sıkıntı yok. Zaten Game One ve Game Zero düşük empedans değerine sahip kulaklıklar ekstradan AMP almanıza gerek yok.

Sennheiser kulaklık işinin şahıdır. Bildiğiniz üzere kulaklıklar kalite kalite gidiyor, orta iyi çok iyi gibi kulaklık seviyeleri var. Bide Sennheiser kalitesi var tabiki , bu adamlar senelerdir kulaklık işinin içinde olan adamlar benim fikrimce kolay kolay Üst seviye bir Sennheiser’ın ses kalitesini hiç bir kulaklık tutmayacaktır. YouTube’da Game One incelemesi var, onu izlersen beni anlarsın.

Sennheiser kulaklık işinin şahıdır. Bildiğiniz üzere kulaklıklar kalite kalite gidiyor, orta iyi çok iyi gibi kulaklık seviyeleri var. Bide Sennheiser kalitesi var tabiki , bu adamlar senelerdir kulaklık işinin içinde olan adamlar benim fikrimce kolay kolay Üst seviye bir Sennheiser’ın ses kalitesini hiç bir kulaklık tutmayacaktır. YouTube’da Game One incelemesi var, onu izlersen beni anlarsın.
Yani ses kartı ekstra almama gerek yok o zaman çünkü tercih edicem game one yi anakartım rog strix x470-f bu arada
Arkadaşım ALC887 ile Game One kullanıyor, herhangi bir ses düşüklüğü veya herhangi bir sıkıntı yok. Zaten Game One ve Game Zero düşük empedans değerine sahip kulaklıklar ekstradan AMP almanıza gerek yok.
Anladım yani gerek YÖK aldığımda rog strix x470-f anakart var benim de yani bi sıkıntı yaşamam ses kartı da almasam

O anakartla bi sorun yaşayacağını sanmıyorum. Güzel bir anakartın var. Sonic Radar 3 Destekliyor olması lazım , Onuda oyunlarda kullanabilirsin çok büyük rahatlık sağlar. Sonic Radar 3’ü bilmiyorsan internetten bakabilirsin. Bayağı kolaylık olur , çok güzel bir sistem. İstanbul’da yaşıyorsan eğer Sennheiser deneyim merkezlerine gidip kulaklığı test edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı