Steelseries Arctis 5 vs Sennheiser GSP 350

Arctis 5 veya GSP 350

• Arctis 5

Oy: 3 12,5%
  • GSP 350

Oy: 21 87,5%

• Oy verenlerin toplamı
    24

Kerem Taner

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Yakın zamanda bir kulaklık alacağım. 500 ile 600 TL arasında bir bütçem var. Kulaklık konusunda araştırmalar ve tavsiyeler sonucu Arctis 5 veya GSP 350 arasında karar kıldım. Farklı tavsiyeleriniz varsa yazar mısınız? Oyun için alıyorum bu arada.
  • Arctis 5 - 499 TL
  • Sennheiser GSP 350 - 560 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
İki model arasında kesinlikle Sennheiser GSP 350'yi tercih ederdim. Ses kartına ihtiyacınız yoksa 330 liraya Sennheiser GSP 300 alabilirsiniz. Ses kartına ihtiyacınız varsa alternatif olarak GSP 300'le birlikte Asus ya da Creative'den bir USB ses kartı alabilirsiniz. Sennheiser'a kıyasla biraz daha bass ağırlıklı bir kulaklık istiyorsanız HyperX Cloud II alabilirsiniz.

nasıl memnunmusun hocam ? ben memnunum onu kullanan arkadasım var tabıkı odaha ıyıdır.
Çok memnunum ses kalitesi muazzam. Mikrofon kalitesi de çok güzel malzeme kalitesi oldukça kaliteli ve rahatlık konusunda çok başarılı. İlk Sennheiser kulaklığım ve bundan sonra büyük ihtimalle Sennheiser'dan şaşmam ancak fiyatları tuzlu.

Sennheiser başka hocam sesleri bu kadar net veren başka firma kulaklık hoparlör görmedim duymadım denemedim.mikrofona zaten diyecek yok Sennheiser'in mikrofonlarını biliyoruz zaten anlatmaya gerek duymuyorum.
Kalite her zaman pahalıdır hocam :D

Çok memnunum ses kalitesi muazzam. Mikrofon kalitesi de çok güzel malzeme kalitesi oldukça kaliteli ve rahatlık konusunda çok başarılı. İlk Sennheiser kulaklığım ve bundan sonra büyük ihtimalle Sennheiser'dan şaşmam ancak fiyatları tuzlu.
Hocam ben de Sennheiser GSP 350 aldım. Hiç kimse bu konuya değinmemiş ama benim kulaklarımı terletiyor sen de aynı sorunu yaşıyo musun ?

Bende gsp 350 almayı düşünüyorum. Aslında 550 ama fiyatı çok pahalı onun için 350 düşünüyorum. kullanan arkadaşlar detaylı bilgi yazabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı