Sennheiser GSP 600 vs Arctis Pro + GameDAC vs Sennheiser Game Zero

trkaltnts

Hectopat
Bu üç kulaklık arasında kaldım. Anakartım Asus Maximus X Hero. Oyunlarda en iyi ses kalitesi hangisinde olur sipariş vericem, yardımcı olursanız cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gsp 600 sipariş ettim bilgilendirme yaparım nasıl olduğu konusunda
Bende Gsp 600 düşünüyordum. Diğerlerinden daha ağır basıyordu özellikle dış sesleri kesme konusunda daha başarılı sanırım. Benim için önemli dışarıdan gelen sesler kesmesi.
Bilgilendirmenizi bekliyorum teşekkür ederim.

Bende Gsp 600 düşünüyordum. Diğerlerinden daha ağır basıyordu özellikle dış sesleri kesme konusunda daha başarılı sanırım. Benim için önemli dışarıdan gelen sesler kesmesi.

Arctis pro açık akustik diye biliyorum yani kesmez dışarıdaki sesleri gsp 600 kesiyor closed back bide denedim arctis pro rahat gelmedi bana

Bide şöyle bir durum var gsp 600 de ses kartı Yok Benim anakart maximus x hero iyi bir ses kartı lazım yani
İyice araştır bence Asus un bazı anakartlarında ses kartı yeterli seviyede oluyor. Benim de çok bilgim yok biraz araştırdım ama eğer kötü olduğunu düşünürsen ASUS Xonar U7 MKII bu kartı bi araştırmanı tavsiye ederim. Bendeki ses kartı da alt seviye bi kart nasıl olur bilmiyorum eğer tatmin etmezse bir süre sonra ses kartı bakıla bilir ancak, bazıları özellikle oyun için arada uçurum fark olmayacağını söylüyor bende kararsızım ses kartı konusunda.

Aynen hyper x cloud 2 var bende kendinden ses kartı var onun normal ses kartsız kullanınca da aynı performansı veriyor ama alırsam harici gsx 1000 düşünüyorum ama ilk etapta değil sonra

Kardeşim geldi kulaklık bilmiyorum anakarttanmıdır yoksa kulaklığın sesi mi bu kadar hyperx clouddan bir farkını göremedim nedense anlamadım ses az ve uzaktan geliyor acaba sorunlu mu Onuda anlamadım gsx 1000 almadan bu kulaklık alınmaz galiba hayal kırıklığı yaşadım keşke arctis alsaydım

Kardeşim geldi kulaklık bilmiyorum anakarttanmıdır yoksa kulaklığın sesi mi bu kadar hyperx clouddan bir farkını göremedim nedense anlamadım ses az ve uzaktan geliyor acaba sorunlu mu Onuda anlamadım gsx 1000 almadan bu kulaklık alınmaz galiba hayal kırıklığı yaşadım keşke arctis alsaydım
Ses kartı sesin şiddetinde çok etken oluyor ama normal de de yeterli seviyede olması lazım diye düşünüyorum. Nereden aldın bilmiyorum ama bir kaç gün dene araştır istersen sonra iade hakkını kullanırsın. Bende Gsp600 ve Gsx1000 alıp 3200 vereceğime Arctis Pro Wireless almayı düşünüyorum direk. Hem kullananlar genelde memnun hemde kablosuz olması cezbediyor. Umarım bende hayal kırıklığına uğramam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı