Sennheiser HD 560s alınır mı?

Şu an Sennheiser MX 170 kullanıyorum kulak içi, emektar 7'inci yılını doldurdu kablosu problem çıkarmaya başladı ama 1 ay daha götürür rahat, önceden Arctis Pro, Arctis3 kullanma fırsatım oldu ancak performansları beklediğim gibi çıkmadı sanırım Sennheiser'den şaşmamak lazım araştırınca bu tür kulaklıkların oyun ve müzik performansının iyi olduğunu anladım.

Sennheiser HD 400S kullanıyorum. Müzik ve ses çok kaliteli, pedleri çok rahat, taşınabilir ve çok sağlam ancak oyun performansından kesinlikle memnun değilim. (Oyun derken FPS türü oyunlardan bahsediyorum.)

Sennheiser HD 400s kullanıyorum. Müzik ve ses çok kaliteli, pedleri çok rahat, taşınabilir ve çok sağlam ancak oyun performansından kesinlikle memnun değilim. (oyun derken FPS türü oyunlardan bahsediyorum.)

Bende BT 458 vardı sattım sırf vu yüzden Sennheiser alt seviye ürünleri bence alınmaz ses bas yetenekleri çok zayıf.
Bende BT 458 vardı sattım sırf bu yüzden Sennheiser alt seviye ürünleri bence alınmaz ses bas yetenekleri çok zayıf.

Yeni konular

Geri
Yukarı