Steam Sepetimdeki hangi oyunları almalıyım?

Farm Manager'ı önermem çünkü optimizasyon ve oynanış hataları var. Daha önce Farming Simulator oynadıysanız, bu oyundan zevk alamayabilirsiniz.

Conan exiles DLC'si yerine V Rising alabilirsin aynı tür oyunlar.

Merhaba herkese.

Steam yaz indirimlerinde bir miktar bütçe ayırdım. Ancak aklım da hala Game Pass almak da var ancak Game Pass alırsam muhtemen Spider-Man oyununu alamayacağım.

Aşağıda ki attığım resim de ki oyunları oynamak istiyorum ve birkaç kez videolarına da denk gelmiştim. Sizlere sorum sepette bulunan oyunların hangilerini oynadınız ve önerip önermeyeceğiniz olacak. Şimdiden teşekkürler 🙏🏼

not: asaasing Creed Ezio serisini daha önce almıştım ancak Brotherhood unutmuşum. Sonra zaten zam geldi ve şimdi tekrar alayım dedim. Bildiğim kadarıyla serinin devamı ve almak gerekli. Almadan yani 2. oyundan direkt revoltionsa geçilir mi?

not 2: The Evil Within serisini bayağıdır istek listemde. Bu iki oyun da fiyatına değer mi ve genel olarak oynanışı nasıl? Kendini çok zorlayan oyunları çok sevmiyorum. Daha önce benzer Resident Evil serisini oynamıştım.

Eki Görüntüle 1845608

300 TL'ye Spider-Man almazdım ben olsam.

150 TL'ye Sekiro alıp yanına da Horizon Zero Dawn falan sıkıştırabilirsib.

Oyun sayın eğer fazlaysa bu kafa yapısında olmamalısın bence. Ben de aynı şekilde düşünüyordum yakın zamana kadar ama sonra iş + işten eve geliş saati şu bu derken uzun oyunlardan ziyade kısa ama güzel oyunlara yönelmeye başladım. Bir oyun sırf 100 saat oynatıyor diye alınmaz bana kalırsa. Çünkü 100 saatin belki sadece 10 saati güzel, kalanları ortalama olacak, o da ideal değil.

Hem uzun hem güzel olsun diyorsan Spellforce III var, iki eklentisiyle birlikte 45 TL civarı. Eklentisiz 18-20 TL civarı bir şeydi. Onun dışında Pillars of Eternity serisi var, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning var. Üstüne az eklersen Final Fantasy XV var. Conan'ın fiyatı da gayet uygun bu arada da o tarz bir oyun yerine daha tatmin edici bir şey tavsiye edeyim

Conan exiles DLC'si yerine V Rising alabilirsin aynı tür oyunlar.

300 TL'ye Spider-Man almazdım ben olsam.

150 TL'ye Sekiro alıp yanına da Horizon Zero Dawn falan sıkıştırabilirsib.
V Rising var ve saatlerce severek oynadım. Horizon da tam bana hitap etmiyor. Sekiro da zor oyun. Hiç souls türünü sevmiyorum.
Spidermani zaten almaktan vaz geçmiştim.
Conanı almamda ki sebeb hayatta kalma oyunu olduğu içindi. Ark gibi bir şey düşünüyorum ama eğer oyun böyle değilse onu almam. Yine cevaplar için teşekkürler 🙏🏼

Farm Manager'ı önermem çünkü optimizasyon ve oynanış hataları var. Daha önce Farming Simulator oynadıysanız, bu oyundan zevk alamayabilirsiniz.
Cities skylines, tropico vb şehir inşa etme ya da bir şeyler inşa etme ve yönetme oyunlarını seviyorum. Yorumlarına baktığımda olumlu yorumlar fazlaydı. Daha önce farm sim. oynamadım.

V Rising var ve saatlerce severek oynadım. Horizon da tam bana hitap etmiyor. Sekiro da zor oyun. Hiç souls türünü sevmiyorum.
Spider-Man'i zaten almaktan vaz geçmiştim.
Conan'ı almamda ki sebep hayatta kalma oyunu olduğu içindi. Ark gibi bir şey düşünüyorum ama eğer oyun böyle değilse onu almam. Yine cevaplar için teşekkürler 🙏🏼

Cities Skylines, tropico vb şehir inşa etme ya da bir şeyler inşa etme ve yönetme oyunlarını seviyorum. Yorumlarına baktığımda olumlu yorumlar fazlaydı. Daha önce farm SIM. Oynamadım.

Zor şeyler sevmiyorsan Bannerlord, Fallout 4, Skyrim önerebilirim, Rogue like seversen isaac falan var.

1 yıllık gamepass + spiderman aynı fiyat ediyor aşağı yukari
Spidermani almaktan vaz geçtim ancak 1 yıllık gamepass de almak ne kadar mantıklı emin değilim özellikle benim için.
Herkes gibi ben de starfield ve Cities skylines 2 yi çok bekliyorum ve oynamak istiyorum zaten alırsam da bu ikisi için alacaktım ancak benim sistem bu oyunlar için yetmeyebilir.
4 VRAM ekran kartı 5600h ve 16 ram ile oynayacağımı düşünmüyorum. Gamepass de ki birçok oyunda zaten daha önce ya oynadım ya da Steam hesabım da vardı. Muhtemelen alırsam 6 aylık alacağım.

Zor şeyler sevmiyorsan Bannerlord, Fallout 4, Skyrim önerebilirim, Rogue like seversen isaac falan var.
Fallout 4 için yorumlar çok dengeli ya. Hikayeli RPG tarza oyunları severim ancak daha önce Fallout hiç oynamadım. New Vegas en iyisi deniyor ancak o da eski bir oyun ve grafikleri çok iyi gelmedi bana. Bir de tr yama da kurulmuyor. Fikrim değişirse Fallout 4 alabilirim. Teşekürler yine de.

Spider-Man'i almaktan vazgeçtim ancak 1 yıllık Game Pass'de almak ne kadar mantıklı emin değilim özellikle benim için.
Herkes gibi ben de Starfield ve Cities Skylines 2'yi çok bekliyorum ve oynamak istiyorum zaten alırsam da bu ikisi için alacaktım ancak benim sistem bu oyunlar için yetmeyebilir.
4 VRAM ekran kartı 5600H ve 16 RAM ile oynayacağımı düşünmüyorum. Game Pass'de ki birçok oyunda zaten daha önce ya oynadım ya da Steam hesabım da vardı. Muhtemelen alırsam 6 aylık alacağım.

Fallout 4 için yorumlar çok dengeli ya. Hikayeli RPG tarza oyunları severim ancak daha önce Fallout hiç oynamadım. New Vegas en iyisi deniyor ancak o da eski bir oyun ve grafikleri çok iyi gelmedi bana. Bir de TR yama da kurulmuyor. Fikrim değişirse Fallout 4 alabilirim. Teşekkürler yine de.

Çok takma kafaya Skyrim'in nukleer ortamda geceni gibi Fallout 4 evet New Vegas en iyi deniliyor fakat RPG olarak en iyisi o diger konularda Fallout 4 daha iyi bir denge kurmuş.

Fiyatı artmamış olsa Cyberpunk 2077 de alınabilir ama unlucky.

Çok takma kafaya Skyrim'in nukleer ortamda geceni gibi Fallout 4 evet New Vegas en iyi deniliyor fakat RPG olarak en iyisi o diger konularda Fallout 4 daha iyi bir denge kurmuş.

Fiyatı artmamış olsa Cyberpunk 2077 de alınabilir ama unlucky.
Gow, c2077, rdr2, uncharted daha önce zamlanmadan almıştım. Bu konu şanslıyım şükür ki 🤠

Merhaba herkese.

Steam yaz indirimlerinde bir miktar bütçe ayırdım. Ancak aklım da hala Game Pass almak da var ancak Game Pass alırsam muhtemen Spider-Man oyununu alamayacağım.

Aşağıda ki attığım resim de ki oyunları oynamak istiyorum ve birkaç kez videolarına da denk gelmiştim. Sizlere sorum sepette bulunan oyunların hangilerini oynadınız ve önerip önermeyeceğiniz olacak. Şimdiden teşekkürler 🙏🏼

not: asaasing Creed Ezio serisini daha önce almıştım ancak Brotherhood unutmuşum. Sonra zaten zam geldi ve şimdi tekrar alayım dedim. Bildiğim kadarıyla serinin devamı ve almak gerekli. Almadan yani 2. oyundan direkt revoltionsa geçilir mi?

not 2: The Evil Within serisini bayağıdır istek listemde. Bu iki oyun da fiyatına değer mi ve genel olarak oynanışı nasıl? Kendini çok zorlayan oyunları çok sevmiyorum. Daha önce benzer Resident Evil serisini oynamıştım.

Eki Görüntüle 1845608
Önerim Spiderman almaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı