sepetliyor.com güvenilir mi?

Ben pazartesi savcılığa gidicem cimere etbisi şikayet ettim resmen devlet eliyle dolandırılıyoruz devlete de güvenemiceksek bu ülkede vay halimize ülke zaten elden gitmiş demektir aynı olay trendsipariş sayfasında olmuş iyzico ödeme aracı sisteminin güvenlik önlemleri erkenden olayı çözüp ödemeleri askıya almışlar taraflara 3 gün içinde ödemeleri gerçekleşicekmiş bende sepetliyordan ödeme alan kuruluş ozanpayment ile iletişime geçip mail attım inşallah onlardada böyle bir sistem olmuştur ve direkt ödemeleri hesaplarına aktarmamışlardır sonuçta ödemelerin aktarılması için fatura ve hizmetin sonuçlanmasının sağlanmasını bekliyen bir güvenlik sertifikasına sahip sistemler sitelerindede öyle yazıyor ve umut fakirin ekmeği düşüncesi ile bekliyoruz

Bu kadar basitmi ben anlam veremiyorum dolandırdık siteyi kapatıp kaçalım ne güzel iş ülkede o kadar çok dolandırıcılık işleri oluyor ki devletin daha şu ana kadar hiçbir şey yaptığını görmedim.

Ben pazartesi savcılığa gidicem cimere etbisi şikayet ettim resmen devlet eliyle dolandırılıyoruz devlete de güvenemiceksek bu ülkede vay halimize ülke zaten elden gitmiş demektir aynı olay trendsipariş sayfasında olmuş iyzico ödeme aracı sisteminin güvenlik önlemleri erkenden olayı çözüp ödemeleri askıya almışlar taraflara 3 gün içinde ödemeleri gerçekleşicekmiş bende sepetliyordan ödeme alan kuruluş ozanpayment ile iletişime geçip mail attım inşallah onlardada böyle bir sistem olmuştur ve direkt ödemeleri hesaplarına aktarmamışlardır sonuçta ödemelerin aktarılması için fatura ve hizmetin sonuçlanmasının sağlanmasını bekliyen bir güvenlik sertifikasına sahip sistemler sitelerindede öyle yazıyor ve umut fakirin ekmeği düşüncesi ile bekliyoruz
Kral herhangi bir gelişme olursa haberdar eder misin sana zahmet ? Bende yarın savcılığa gidicem , bankayla da görüşüp ödeme iptali talebi oluşturdum.

Ben pazartesi savcılığa gideceğim CİMER'e etbisi şikayet ettim resmen devlet eliyle dolandırılıyoruz devlete de güvenemiceksek bu ülkede vay halimize ülke zaten elden gitmiş demektir aynı olay trendsipariş sayfasında olmuş iyzico ödeme aracı sisteminin güvenlik önlemleri erkenden olayı çözüp ödemeleri askıya almışlar taraflara 3 gün içinde ödemeleri gerçekleşicekmiş bende sepetliyordan ödeme alan kuruluş ozanpayment ile iletişime geçip mail attım inşallah onlardada böyle bir sistem olmuştur ve direkt ödemeleri hesaplarına aktarmamışlardır sonuçta ödemelerin aktarılması için fatura ve hizmetin sonuçlanmasının sağlanmasını bekliyen bir güvenlik sertifikasına sahip sistemler sitelerindede öyle yazıyor ve umut fakirin ekmeği düşüncesi ile bekliyoruz

Ben şimdi bankada olan işleri halledip oradan geçiş yapacağım direk sertifika üzerine gidelim diye düşünüyorum sonuçta onları gördük ve öyle siteye güvendik

Alan adından da belli oluyor. "3 5 kişi dolandırıp sonra domaini satıp işin içinden çıkayım." Düzenleme: Tüm mesajları okudum ve baya dolandırılan olmuş. Hepinize geçmiş olsun. Daha mesajları okumadan sahte olduğu kanaatine varmıştım. Domainden anlamanız gerekirdi aslında.

Son düzenleme:
Ozan SuperApp & Card ile telefonda konuştum. Ödemeler satıcının hesabına geçmiş. Yine de benden dekont istediler maili attım. Beklemedeyim.
Banka müşteri hizmetleriyle de görüştüm. Pek olumlu konuşmadı işlem iptali ile ilgili. Yarın savcılığa giderim. bakalım ne olacak.

Geri
Yukarı