Xbox Series S almak mantıklı mı?

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yurt dışındayım ve 5000TL fiyata alma imkanım var oyun veya performansını bilmiyorum. Sizce alınır mı? Hardcore gamer değilim ara sıra FIFA-Call of Duty- Final Fantasy falan oynamayı düşünüyorum. 2K 120Hz desteği var mı? Önerinizi bekliyorum.

Xbox'da her zaman güncellik önemlidir bu açıdan evet ama kas gücü olarak zayıfdır. Bence güncellik yerine Xbox Series X almak daha iyi bir performans vereceği için X almak daha mantıklı. Ayrıca S hafıza olarak da düşük kalıyor. Fakat Series S de alınmaya değecek güzel bir konsoldur, onun için alınır ama daha yüksek ayarlarda daha iyi performans için X terich edilmelidir.

Merhaba,
Yurt dışındayım ve 5000TL fiyata alma imkanım var oyun veya performansını bilmiyorum. Sizce alınır mı? Hardcore gamer değilim ara sıra FIFA-Call of Duty- Final Fantasy falan oynamayı düşünüyorum. 2K 120Hz desteği var mı? Önerinizi bekliyorum.

Değer fakat oyunları çoğunlukla 30FPS çalıştırıyor.

Merhaba,
5000TL para değil şu devirde. Halen alınır mı diye soruyorsunuz. Yurt dışında çerez parası bunlar.

Merhaba,

Sormak yanlış kesinlikle al.

Yeni konular

Geri
Yukarı