Series S laptopa bağlanır mı?

T-Bad

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Xbox One konsollarında cihazımı Xbox uygulamasından bağlayarak laptop ekranını monitör gibi kullanabiliyorduk diye biliyorum. Bu özellik Xbox series cihazlarında devam etti mi yoksa kaldırıldı mı? Eğer bu özellik kaldırılmışsa laptop ekranını monitör ekranı gibi kullanabileceğim bir alternatifim var mı? Bu şekilde bağladığım cihazımda görüntüde bozulma veya performansta düşme olur mu?

Xbox One konsollarında cihazımı Xbox uygulamasından bağlayarak laptop ekranını monitör gibi kullanabiliyorduk diye biliyorum. Bu özellik Xbox series cihazlarında devam etti mi yoksa kaldırıldı mı? Eğer bu özellik kaldırılmışsa laptop ekranını monitör ekranı gibi kullanabileceğim bir alternatifim var mı? Bu şekilde bağladığım cihazımda görüntüde bozulma veya performansta düşme olur mu?
Ben hala devam ediyor diye biliyorum.

Peki görüntü kalitesi ne durumda? FPS değerlerinde düşme oluyor mu? Bunun için iyi bir internet şart mı yoksa Ethernet kablosu ile halledebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Console companion ile oluyor ve görüntü kalitesi stabil 24Mbps üstü internette güzel performans veriyor.

Başka türlü ise Capture Card ile yapanlar var fakat bunların da iyileri biraz pahalı. Direkt olarak bağlanmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam. Oyun akışı olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı