Xbox Series S laptopa bağlanır mı?

yuko

Femtopat
Daha fazla  
-Capture Card ile bağlanıyormuş fakat görüntü kalitesi düşüyormuş.
-İkinci seçenek konsol yardımcısı ile konsolun görüntüsünü Windows 10'a aktarabiliyorsun internet üzerinden fakat onda da GFN gibi kalite düşüyormuş.
-Üçüncü yolsa monitör almak, ona da o kadar para vermek istemiyorum. Yapan varsa anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
-İkinci seçenek konsol yardımcısı ile konsolun görüntüsünü Windows 10'a aktarabiliyorsun internet üzerinden fakat onda da GFN gibi kalite düşüyormuş.
-Üçüncü yolsa monitör almak, ona da o kadar para vermek istemiyorum. Yapan varsa anlatabilir mi?

Wi-Fi yoluyla bağlanabilir.
İlk önce Xbox konsol yardımcısına gelip altaki fotorafta olan konsol simgesine tıklıyoruz.
Burada cihazı bulur bulamazsa IP adresini girin benim Xbox 360'ım olduğu için gözükmüyor.
İlk önce Xbox konsol yardımcısına gelip altaki fotorafta olan konsol simgesine tıklıyoruz.
Burada cihazı bulur bulamazsa IP adresini girin benim Xbox 360'ım olduğu için gözükmüyor.

Ve işlem tamam unutma internet üzerinden oynayacağın için takılma olur bu da benim hesabım istersen arkadaş ekleyebilirsin. :)
en mantıklısı konsol yardımcı üzerinden

Dosya Ekleri

• xbo.png
    xbo.png
    41,3 KB · Görüntüleme: 122
  • xbox.png
    xbox.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 125
  • resim_2021-05-05_175959.png
    resim_2021-05-05_175959.png
    35,4 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleme:
TV ile kullanın sorun çözülür.

Maalesef yok 😞

Ve işlem tamam unutma internet üzerinden oynayacağın için takılma olur bu da benim hesabım istersen arkadaş ekleyebilirsin. :)

En mantıklısı konsol yardımcı üzerinden

Peki 26Mbps ile donma kasma veya 1080P60FPS altında görüntü alır mıyım?

Geri
Yukarı