Xbox Series S laptopa bağlanır mı?

Kanka bende series s salacağım. Bu cihazın videosu varsa nasıl yapılacağı ile ilgili atabilirmisin acaba ben şöyle bir video buldum ama doğrumudur emin olamadım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şekilde de yapabilirsin. Eğer algılamazsa OBS üzerinden Capture Device seçerek de kullanabilirsin. Çok zor bir şey değil. İki karıştırsan bulabilirsin.

Arkadaşlar laptopumu satıp biriktirdiğim parayı da üstüne koyup. 7500 TL monitör dahil sistem alacaktım, ama vazgeçtim ve laptopu satmayacağım ve biriktirdiğim parayla Xbox Series S alacağım. Her zaman televizyonda oynamayacağım ev sakinleri nedeniyle. Acaba Xbox Series S laptopuma bağlayabilir miyim? Böyle bir şey mümkün mü?
(Laptopum orta ve düşük düzeyin arasında bir laptop GTA 5 düşük ayarlar 30 FPS falan veriyor)

Ben eskı yenı ıkı tane laptop kullandım kullanıyomda hepsıde HDMI cıkısı vardı HDMI cıkısı varsa sıkıntı yok bende s kullanıyorum oluyor.

Laptop'ına Xbox uygulamasını indir (Win 10 ve üzeri) ve konsolunda açtığın hesabını orada da aç. Uygulama üzerinden konsola bağlanıp konsol ekranını laptopta görüntüleyebiliyorsun. Ben telefonda falan oynamak istediğimde öyle oynuyorum mesela.

Laptop'ına Xbox uygulamasını indir (Win 10 ve üzeri) ve konsolunda açtığın hesabını orada da aç. Uygulama üzerinden konsola bağlanıp konsol ekranını laptopta görüntüleyebiliyorsun. Ben telefonda falan oynamak istediğimde öyle oynuyorum mesela.
Ama modeminin kalburüstü olması lazım sanırsam. Bende çok gecikme ve ekranda bozulmalar oluyor

Gerçekten oluyor mu? Ben de alıp öyle yapmayı düşünüyorum da.

Geri
Yukarı