Series S nereden alınmalı?

Ramazan Demirel

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam. Xbox alacağım ama MediaMarkt, Teknosa gibi yerlerde pahalı 8500. intnette Trendyol'da 6800'e var ben pek güvenemiyorum. Arızalı gelir diye sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında letgoda sahibindende çok güzel ilanlar oluyor hocam çift kollu vs. Ben daha geçen hafta çift kol + kol şarj standı 6 ay tr garantili series s'i 5000 e sattım. Konsol olduğu için hor kullanma gibi bi durum yok kozmetiği sağlamsa genelde sağlam oluyor

En ucuz fiyat şu anda N11’de:

İnternetten alışverişte bir sorun yaşadığınız takdirde de yasal haklarınız var. Hangi yer daha uygun ise o yerden satın alın.

Umarım ss in 320 GB olduğunu ve 3 4 oyun indirince dolacağını biliyorsunuzdur. 700 800 TL 1 tb hdd için 1700 1800 TL de 1 tb ssd için ek ücret çıkıyor. Ki series s in en büyük özelliği hızlı olması yani hdd takmak pek anlamlı olmuyor. Ekstradan 1.700 TL ssd almalısınız ki buda en kötü trendyol dan alırsanız ssd ile birlikte 8500 TL ye çıkıyor.

Umarım ss in 320 GB olduğunu ve 3 4 oyun indirince dolacağını biliyorsunuzdur. 700 800 TL 1 tb hdd için 1700 1800 TL de 1 tb ssd için ek ücret çıkıyor. Ki series s in en büyük özelliği hızlı olması yani hdd takmak pek anlamlı olmuyor. Ekstradan 1.700 TL ssd almalısınız ki buda en kötü trendyol dan alırsanız ssd ile birlikte 8500 TL ye çıkıyor.
Hocam 512 GB SSD var içerisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı