Çözüldü Series S'i laptopa bağlamak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sueqraa

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Harry Potter'a tapıyorum.
Selamlar, Xbox Series S kullanıyorum. Normalde kablosuz olan kulaklığımı konsola bağlamak için jak ile kullanmak durumunda kalıyorum ve bu da ses kartının devre dışı kalmasına, karşıya ses iletmesine vesaire sebep oluyor. Benim de aklıma bu geldi. Xbox Series S cihazımdaki görüntüyü ve sesi laptopa aktarmam mümkün mü?

Çözüm
Çözdüm arkadaşlar, merak eden ya da lazım olan olursa diye yazayım.
Xbox series s/x modellerinde görüntüyü telefonunuza aktarma, telefonunuzdan oynama özelliği var. Kablosuz kulaklığınızı telefonunuza bağladıktan sonra Xbox uygulamasından konsolunuza bağlanıyorsunuz ve mutlu mutlu sesinizi alabiliyorsunuz. Bunun bir artısı daha olabilir, o rezil quarell yazılımına ihtiyacınız kalmayabilir, telefonunuzdaki Discord uygulamasından arkadaşlarınız ile iletişime geçebilirsiniz diye tahmin ediyorum, henüz denemedim.
Onlar için de yoksa bile gelecektir hocam. Akış yöntemi ile olur.

Yener hocama ek olarak USB Capture Card önerebilirim. OBS üzerinden görüntüyü alabilirsin. Sesleri de duyabilirsin. Yani Jack ile bağlanmana gerek kalmaz. Sadece eğer konsol üzerinden biriyle konuşacaksan yani mikrofonunu kullanacaksan, kulaklığını konsola takman gerekecek. Bilgisayar üzerinden sadece sesleri duyabilirsin. Sesini gönderemezsin.

Çözdüm arkadaşlar, merak eden ya da lazım olan olursa diye yazayım.
Xbox series s/x modellerinde görüntüyü telefonunuza aktarma, telefonunuzdan oynama özelliği var. Kablosuz kulaklığınızı telefonunuza bağladıktan sonra Xbox uygulamasından konsolunuza bağlanıyorsunuz ve mutlu mutlu sesinizi alabiliyorsunuz. Bunun bir artısı daha olabilir, o rezil quarell yazılımına ihtiyacınız kalmayabilir, telefonunuzdaki Discord uygulamasından arkadaşlarınız ile iletişime geçebilirsiniz diye tahmin ediyorum, henüz denemedim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı