Şerit LED önerisi

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, iyi forumlar herkese.

Arkadaşlar, ben şeritli bir LED almayı düşünüyorum odama. Ancak çok tereddütte kaldım. Trendyol'da da var -ki sipariş ettim ancak birkaç siteye bakınca iptal ettim siparişi-. İçiniz de kullanan varsa "kalitelidir bu" diyeniniz varsa link bırakabilir mi lütfen? Çünkü bazılarının çok kısa, ya da çift taraflı bandın tutmadığı söyleniyor.

ŞERİT LED RGB KUMANDALI İÇ DIŞ MEKAN TAK ÇALIŞTIR 5 METRE Fiyatları ve Özellikleri

Bunu almayı düşünüyorum, elinde bundan olan var mı? Çünkü çoğu kişi N11'den almalısın dedi. Önereceğiniz varsa da açığım önerilere. (Boyut 5-15m arası.)

Son düzenleme:
Kablo konusunda bir öneri veremem fakat linkteki kablo kalitesiz gibi geldi bana.
Yorumlara bakınca çok iyi diyenler de var adaptör patladı diyenler de. Aynı ürünün diğer satıcısına baktım onda da çok az şikayetçi olanlar var. Onun linki de şurada:
Olabildiğince kumandasız, aksesuarsız ve tek veya 4 renkli bir model tercih edin.
Televizyon ve PC aydınlatma ledleri de var. Kumandasız dediğiniz sanırım bunlar oluyor doğru mu?

Yorumlara bakınca çok iyi diyenler de var adaptör patladı diyenler de. Aynı ürünün diğer satıcısına baktım onda da çok az şikayetçi olanlar var. Onun linki de şurada:
Satıcının kendi yerindeki yorumlara aldanmayın derim.

Alın geçin hocam.

Geri
Yukarı