Serserilerin fazlalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün karne aldıktan sonra kuzenimle dolaşalım dedik. AVM'ye falan gidiyoruz işte çıktık 1 saat sonra AVM'den. Bir bakıyoruz her yer keko. Çoğunun cebinde bıçak. Ben artık kendimi güvende hissetmiyorum. Ya bunlar adam bıçaklıyorsa? Ama şöyle de düşünüyorum. Bunlar adam bıçaklasa haberlere falan çıkar yerel haber sitelerinde. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ben Gaziantep'in nispeten varoş bir yerinde büyüdüm.

Eğer birisi cebinde bıçak olduğunu belli edecek kadar avel ise alır araya döversiniz. En sert adamı pembe bıçaklı olan gruplardan falan öyle çetin ceviz yiğit çıkmaz.

Daha önce kekolar ile de kavga ettim. Çözümü bir kaç tanesini teke tekte yakalamak. Eğer gerçekten korkutursanız baya rahatlarsınız.

Bunu çok yaptığım için çevrem benimle "Canını çöpten bulmuş" diye dalga geçiyordu. Velhasıl ölmeyi mola vermek sanan bu yarmagülllerle ne zaman ters düşsem her zaman aynı taktiği yapar üstüne yürürüm.

Bu tarz insanlar pısırık insanlara alışık. Öyle bıçak çektiğinde siz de çekip bir anda saplar gibi yapsanız bulunduğu yeri lağıma çevirir ama sorsan hepsi mahalle abisi.

Hiç birinde değil sizi bıçaklamak, bıçak çekecek cesareti bile yoktur muhtemelen.

Erkek olmama rağmen bana da itici geliyor bu durum. Bi' de sürekli sinirli ve toplu geziyorlar.

Erkek olmama rağmen bana da itici geliyor bu durum. Bi' de sürekli sinirli ve toplu geziyorlar.
nE?

Güçlü olsalar tek kişi yeterli olur zaten. Birlik olmaları güçsüzlük.

Belki görmüşsünüzdür, bir söz vardır. "Atar falan yapma lan ketrol omisi" devamını Google'dan arayıp bulabilirsiniz.

nE?

Güçlü olsalar tek kişi yeterli olur zaten. Birlik olmaları güçsüzlük.

Belki görmüşsünüzdür, bir söz vardır. "Atar falan yapma lan ketrol omisi" devamını Google'dan arayıp bulabilirsiniz.
Her yerdeler vallahi. Korkutucu.

Alem kolpa olmuş. Her taraf ucube kılıklı belinde emanet taşıyan tirreklerle dolu.

Hocalarım bir şey soracağım. Ben şimdi yanımda kız varken dik mi yürüyeyim bunların gözü korkuyor mu. Boyumuz falanda var elhamdülillah. Yoksa kim bu dik dik dolaşıyo diye laf mı atarlar. Biliyorum biraz garip bir soru.

Gözlerinin içine bakma, sokak köpekleri çok çabuk gruplaşabiliyor ve üstünüze saldırabiliyor, bu sokak köpekleri heryerde maalesef.

Gözlerinin içine bakma, sokak köpekleri çok çabuk gruplaşabiliyor ve üstünüze saldırabiliyor, bu sokak köpekleri heryerde maalesef.
Hocam gözlerinin içine bakmam ama kendimden emin yürürüm diye düşünüyorum. Pısırık biri olsa direkt sıkıştırırlar gibi geliyor korktuğunu anlayıp.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı