Servicepoint ile yaşanılan sorun

FIRE

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Monitör sürücüsünü indirip deneyin.
Setup dosyası yoksa rehbere göre yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, mesajın için teşekkür ederim linkini paylaştığın driver sürücüsünü yüklemiş idim.
Arkadaşlar, bugün yaşadığım teknik servis deneyimimi paylaşıyorum, üstte bahsettiğim konu yüzünden koltuğumun altına aldığım gibi servispoint.com bu sorun nasıl çözülecek arızalı mı diye, klasik prosüdürü hallettikden sonra, ayrıldım 10 dk geçmedi Mecidiyeköy'de çay molası vereyim derken telefon çaldı, arayan monitöre bakan bir kişi. Yok diye, dedim ki nasıl sorun yok USB arızalı hatası veriyor ben kontrol ettim gözükmüyor, ilgili kişiye anlatıyorum USB ile bağladığımda üstte videosunu paylaştım(Gameosd) yazılımına bağlantı kurmaya çalıştığımda aktif değil diye, ben Gameosd vs kontrol etmedim dediği kelimeyi diğer personel ben kontrol ettirdim. Hepsine baktı diye teyitleşti, bir sorun yok deyip bana monitörü iade ettiler. Aldığımın 2. günü itibari ile burada kaldım önerileriniz olur mu? 15 gün içinde iade hakkım var mı? Bir de eleman garanti belgesi ile birlikte sökmediğim MSI logosunun altındaki koruma bandını bir de HDMI kablosunu hiç açmamıştım galiba değiştirip başka bir kablo bırakmış. Yardımcı olmanızı bekliyorum. :((

Son düzenleyen: Moderatör:
İade için bazı yerlerde servis raporu istiyorlar. Arkadaşlar da baksınlar. En kötü ihtimalle Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne gidebilirsiniz.

Geri
Yukarı