MSI ServisPoint ile yaşadığım sorun

Servispoint hakkında bilginiz olmadığı belli.
Ben servispointe gönderdiğim ve geri dönüş olarak videoda hiçbir sorun göremedik dediği videoyu buraya bırakayım sen anla. Videoda özellikle fan ayarımı 0'a cektim cikan ses tamamen coil whine sesi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses bariz derecede mevcut ilgilenen yoksa servis ne iş yapıyor? Saçmalık ya.

Coil whine sesi zaman geçtikçe ilerler mi acaba? Gigabyte gtx 1070 kullanıyorum kartım tam yükte bile 68 dereceyi geçmiyor. Fakat bilgisayarımı ilk açtığımda çok ufak bir vızıldama sesi duyuyorum sonra oyunlarda, 300 fps aldığım csgo da bile bu sesi almıyorum. Ses sıvı soğutmamdan geliyor da olabilir tam emin değilim fakat coil whine olurda zamanla artarsa diye de korkularım var

Son düzenleme:
Coil whine sesi zaman geçtikçe ilerler mi acaba? Gigabyte gtx 1070 kullanıyorum kartım tam yükte bile 68 dereceyi geçmiyor. Fakat bilgisayarımı ilk açtığımda çok ufak bir vızıldama sesi duyuyorum sonra oyunlarda, 300 fps aldığım csgo da bile bu sesi almıyorum. Ses sıvı soğutmamdan geliyor da olabilir tam emin değilim fakat coil whine olurda zamanla artarsa diye de kotkularım var
Buna garanti verecek biri var mı bilmiyorum.

Ses bariz derecede mevcut ilgilenen yoksa servis ne iş yapıyor? Saçmalık ya.
Ekran Alıntısı.PNG

Adama diyorum ki %0 fanda test yaptım adamın dediği şey fandan geliyordur.

Eki Görüntüle 346501

Adama diyorum ki %0 fanda test yaptım adamın dediği şey fandan geliyordur.

Bu Cebrail Kara nın ya kulakları sağır yada beyinde sorunu var daha nasıl ses olması gerekiyor anlamadım. Bunlara şikayet dolu millet yaka silkmiş benimde anakartımı yaptılar sözde 1 ay olmadan yine arızayı verdi. THH ne başvur derim ben.

Bu Cebrail Kara nın ya kulakları sağır yada beyinde sorunu var daha nasıl ses olması gerekiyor anlamadım. Bunlara şikayet dolu millet yaka silkmiş benimde anakartımı yaptılar sözde 1 ay olmadan yine arızayı verdi.
Bilinçli olarak böyle yapıyorlar. THH'ye şikayet edeli 2 3 ay oldu. Sonuç belli tıpış tıpış ödeyecekler.

Coil whine sesi zaman geçtikçe ilerler mi acaba? Gigabyte gtx 1070 kullanıyorum kartım tam yükte bile 68 dereceyi geçmiyor. Fakat bilgisayarımı ilk açtığımda çok ufak bir vızıldama sesi duyuyorum sonra oyunlarda, 300 fps aldığım csgo da bile bu sesi almıyorum. Ses sıvı soğutmamdan geliyor da olabilir tam emin değilim fakat coil whine olurda zamanla artarsa diye de korkularım var

Sistem başlatılınca sıvı dolaşmaya başladığı için borularda gelen ses normaldir. Kartta 300 FPS tede duyulmuyorsa sorun yoktur. Gelecekte olur mu bilemem ama :)

Arkadaşlar kasayı değiştirerek ısı sorununu makul derecelerde tutmayı başardık. Ancak CW sorunu devam ediyor. Kasanın yan kapağını açınca 150 FPS'lerde duyuluyor.
Ayrıca Şikayetvar.com sitesine yazdığım şikayetin üstünden 1 hafta geçmesine rağmen arayan soran yok. "MSI almak pişmanlıktır" demeye az kaldı. 3K TL'den daha fazla verdiğim cihazın cızır cızır ötmesi canımı sıkıyor. Teşekkürler MSI ve teşekkürler ServisPoint.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı