Servis Point'den almış olduğum hizmet hakkında

Makaleler
3
Yer
Mersin
MSI MAG Vampiric 010M kasamın RGB kontrol kartında benden kaynaklı bir sorun meydana gelmişti ve 31.12.2019'da Servis Point'e konuyla alakalı e-posta göndermiştim. Sağ olsun Gökhan Özdemir Bey konuyla ilgilendi ve parçayı yurt dışından getirterek bana ulaşmasını sağladı. 16.01.2020'de parçayı teslim aldım. Orijinal parça temin edilmiş ve sıkıntısız bir şekilde çalışıyor.

Başta Gökhan Özdemir olmak üzere konuyla ilgilenen Servis Point'e teşekkürlerimi iletiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası çok fazla memnun olmayan var fakat ben de bir kere monitör verdim servise. 1 adet bozuk pikseli vardı ve yenisi ile değişim yapıldı.
Ben de memnun kalmıştım servis point hizmetinden.

Ekran kartım bozuk olduğu halde sorun görülmedi diyerek 2 kere geri gönderdiler. 3. seferde MSI Türkiye'ye mail attım siz tekrar gönderin gerisi bizde babında bir mail aldım tekrar gönderdim ve tamir edildi. İşi yokuşa süren alakasız bir servistir kendileri bana göre.

Msi b450 tmahawk max ana kartımın m2 ssd görmüyor. 3 defa gönderdim sorun diyerek geri gönderdiler msi türkiye şikayet edicem mail i nedir acaba

Geri
Yukarı