MSI servis rezilliği

Skorpi

Kilopat
2 El kutulu faturalı garantisi hala devam eden MSI GK30 combo klavye mouse set aldım yaklaşık 7 veya 8 ay önce Klavyem'de yay sesi ve birçok tuşta basmamazlık oluyordu bana atılan Mail'de sadece sorunlu olan ürünü gönderin dediler bende sadece Klavye'yi gönderdim Mouse'yi beğenmediğim için arkadaşima sattım. (az önce MSI'dan aradılar teknik servis ürünün içinde mouse olmadığı için işlem yapamıyoruz denildi bende bana Mail'de böyle bir şey belirtilmedi dedim yok diyor mouse olmadan işlem yapmıyoruz ve ürüne herhangi bir müdahalede bulunmadan iade edeceğiz dedi bana servis çalışanı) + bana şayet değişim olursa ilk sahibinin iletişime geçmesi lazımmış vs diyor böyle saçma bir prosedür var mı? Örnek farem kayboldu benim nereden bulayım Mouse'yi?

Mail'deki bilgi:

Not2: Ürünlerin gönderimde sadece arızalı olduğu düşünülen ürünlerin gönderiminin sağlanması gerekmektedir. Toplu sistem veya toplama kasa kabulü sağlanmamaktadır. Talep edilmesi durumunda; CPU, RAM, SSD gibi parçaların gönderimi, ürünler ile sağlanabilir. Fakat bu parçaların gönderiminde oluşabilecek kaybolma, bozulma, hasar alma benzeri durumların sorumluluğu müşteriye ait olup, servis olarak mesuliyet kabul edilmemektedir.

Ürün, tek parça set halinde satılıyor. Arızalı olan klavye dahi olsa, ürün faturada mouse+klavye şeklinde göründüğü için ikisini birden yollamanız gerekliydi. Bir sorun göremiyorum bu durumda. Mouse'u arkadaşınızdan isteyip firmaya yollarsanız yardımcı olurlar muhtemelen.

Ürün, tek parça set halinde satılıyor. Arızalı olan klavye dahi olsa, ürün faturada mouse+klavye şeklinde göründüğü için ikisini birden yollamanız gerekliydi. Bir sorun göremiyorum bu durumda. Mouse'u arkadaşınızdan isteyip firmaya yollarsanız yardımcı olurlar muhtemelen.

Ne alaka? Klavyeyi tamir etmek için ya da yenisini göndermek için fareye neden ihtiyaçları olsun? Ayrıca konuda yazana göre mailde sadece klavyeyi gönderin demişler.

Ürün, tek parça set halinde satılıyor. Arızalı olan klavye dahi olsa, ürün faturada mouse+klavye şeklinde göründüğü için ikisini birden yollamanız gerekliydi. Bir sorun göremiyorum bu durumda. Fareyi arkadaşınızdan isteyip firmaya yollarsanız yardımcı olurlar muhtemelen.

Mail'de ki notu okudunuz mu? Hocam.

Ne alaka? Klavyeyi tamir etmek için ya da yenisini göndermek için fareye neden ihtiyaçları olsun? Ayrıca konuda yazana göre mailde sadece klavyeyi gönderin demişler.

Zaten müşteri hizmetleri mail atıp orada her şey yazıyor diyor ben soru sordukça oraya bakın her şey var diyor şimdi ise onun dediği olmuyor güler misin ağlar mısın?

Yeni konular

Geri
Yukarı