Servispoint CW için değişim yapar mı?

370335

Hectopat
Makaleler
1
ASUS ekran kartımda CW var garantisi de var değişime göndersem onay alır mı? Onay alsa bile onlar mı verecek ekran kartımı Vatan'da bu ekran kartı stok yok.

Konu ile ilgilenebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kaç kere anlattık bilmiyorum fakat coil whine iade veya değişim ile çözülebilecek bir sorun değildir. Coil whine bir sorun bile değildir, eğer değişim yaparsanız çok yüksek ihtimalle değiştirilen üründe de böyle bir olaya rastlayacaksınız. Sadece, bilgisayarınızı kullanmaya bakın. Hiçbir şey yok sisteminizde.

Daha önce kaç kere anlattık bilmiyorum fakat coil whine iade veya değişim ile çözülebilecek bir sorun değildir. Coil whine bir sorun bile değildir, eğer değişim yaparsanız çok yüksek ihtimalle değiştirilen üründe de böyle bir olaya rastlayacaksınız. Sadece, bilgisayarınızı kullanmaya bakın. Hiçbir şey yok sisteminizde.

Millet alıyor bazısında cwsiz çıkıyor ben bu cw sorununu çekmek zorunda mıyım?

@Silinen üye Dikkat etmediğiniz sürece duymayacağınız bir ses için, bu kadar uğraşmanız saçma. Zararı vesaire olsa hadi neyse de, dikkat etmezseniz duymanız imkansız neredeyse. Siz sürekli olarak sesi dinlemeye çalıştığınız için duyuyorsunuz. Mesela benim sistemimde de hafif bir coil whine var, daha önce duydum. Mekanik diskim de ses yapıyor ayrıca, fakat dikkat etmediğim için duymuyorum.

@Silinen üye dikkat etmediğiniz sürece duymayacağınız bir ses için, bu kadar uğraşmanız saçma. Zararı vesaire olsa hadi neyse de, dikkat etmezseniz duymanız imkansız neredeyse. Siz sürekli olarak sesi dinlemeye çalıştığınız için duyuyorsunuz. Mesela benim sistemimde de hafif bir coil whine var, daha önce duydum. Mekanik diskim de ses yapıyor ayrıca, fakat dikkat etmediğim için duymuyorum.

0 ürün parası veriyoruz kim isterki cızırtılı bir kart.

Geri
Yukarı