Ses az geliyor

KingKong_

Hectopat
Arkadaşlar Windows 7'den 10'a geçtim fakat hala ses az. Geçen internet kafeye gittim, CS:GO'da ses 0.4'de oynadım. Şu an kendi bilgisayarımda Windows sesi full + CS:GO ses full ama hala az geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemi sese pek faydası dokunmaz. İnternet kafede kullanın ekipmanlar, anakart modeli gibi farklı unsurlar var, ona bakılırsa internet kafede aldığınız FPS'yi kendi bilgisayarınız üzerinde alamıyorsunuz.

Bende masaüstünden kulaklığa taktığımda farklı, laptop'tan farklı ses alıyorum. Anakartın ses yongasıyla alakalı sanırsam.

Realtek HD Audio Driver kurulumu ? Bende yüklü değildi kulaklık az ses yapıyordu. Yükledikten sonra bayağı bir fark etmişti açıkcası. Bu cevabı sistem özelliklerin internet kafedekiyle benzer olduğunu varsayarak yazdım.

Realtek HD Audio Driver kurulumu ? Bende yüklü değildi kulaklık az ses yapıyordu. Yükledikten sonra bayağı bir fark etmişti açıkcası. Bu cevabı sistem özelliklerin internet kafedekiyle benzer olduğunu varsayarak yazdım.
Bunla ilgili bi konu açtım fakat kimse birşey yazmadı nerden indiricem uygun realtek driverini.
Arkadaşlar Windows 7'den 10'a geçtim fakat hala ses az. Geçen internet kafeye gittim, CS:GO'da ses 0.4'de oynadım. Şu an kendi bilgisayarımda Windows sesi full + CS:GO ses full ama hala az geliyor.

NOT: Windows7 Dede azdı.
Sorunum çözülmedi arkadaşlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı