Ses Değiştirme Programı Önerisi

Archybae

Hectopat
Merhaba roleplay oynarken kendime yeni bir karakter yaratıcam ve bu karakterin sesini boğuk bir ses yapmak istiyorum. Bildiğim ve kullanmayı bildiğim program yok voice metter banana indirdim. Voice metter banana da alta gönderdiğim linkteki gibi bir ayar yapılıyor mu? Yapılıyorsa nasıl? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum hiç bilmiyorum nasıl ayarlanır nasıl edilir biliyorsan yardımcı olabilir misin ekran görüntüsü açsam vs?
Şu anda telefondayım eğer acil değil ise yarın mümküm olduğumca yardımcı olmaya çalışırım,eğer acil ise youtubedam çok rahatlıkla videoları izleyip ayarlaya bilirsin 5 dakika sürmez.

Titan diye birşey var vıdeodakıne benzıyor ama daha böyle ses değiştirme cihazıymış gibi geliyor o cızırtı tarzı şeyi kapatırsam olabilir bakıyım videolara.
Arkadaşlar bu morph vox pro dur clownfishdir hepsinin ses kalitesi çok kötü kalitesiz programlar şu vidyodaki gibi net boğuk ses yapabileceğim kaliteli bir program yok mu acaba?
Arkadaşlar bu önerdiğniniz programlar gerçekten kalitesiz çok kötüler bu videodaki gibi net kaliteli ve bu düzeyde boğuk bir ses yapabiliceğim kaliteli program lazım bu adamlar sizce hangi programı kullanıyor bu işlerden anlayan yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı