Ses Kartlı Oyuncu kulaklığı önerisi

Mustafa35

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarımın kulaklık ve mikrofon girişi aynı Jack'ten oluyor. Yani yanlış bilmiyorsam Combo Jack deniyor bunlara. Bu nedenle ya usb bağlantılı ya da combo jack a uygun bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Bütçem 300 TL'ye kadar, ama gerçekten fiyatının üstünü hak eden bir ürün diyorsanız 350 TL'ye kadar çıkabilirim. Dahili ses kartı olan bir kulaklık arıyorum. Rahatlık benim için çok önemli. Kesinlikle kulağı rahatsız etmeyen bir ürün arıyorum.
Not
Logitech G35 kullanan varsa ürün hakkında yorum yaparsa sevinirim. Ses kalitesi, rahatlığı hakkında.

www.gamer-market.com: Razer Kraken USB Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
Bu ürünü kullanan arkadaşlar veya kulaklık özelliklerinden iyi anlayan arkadaşlar varsa yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Kraken, en ince seslere kadar algılayan, profesyonel bir oyuncu kulaklığı diye biliyorum. Ürün güzel. Aynı zamanda benimde kullandığım Logitech'in g430 serisi hem rahat hemde kullanışlı. Süngerleri saatlerce taksanda hiç bir şekilde rahatsız etmiyor ve kirlendiğinde çıkarılıp temizleyebiliyorsun, aynı şekilde tekrar takabiliyorsun.

Amazondan G930 aldım 2 gündür kullanıyorum. Rahatlığına hiçbir kusur bulamam aralıksız 5-6 saat kullandığım oldu hiçbir problem yaratmıyor. Ses kalitesine gelirsek müzik performansı bass larda yetersiz kalıyor zaten gaming kulaklık bu ama sanal 7.1 olduğu için film performansını çok iyi buldum. Oyunlara gelirsek her oyun 7.1 özelliğini desteklemiyor ama gayet başarılı bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı