Ses Kasmak İçin Kulaklık Önerisi

Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Özellikle Vatan Bilgisayar'dan önerirseniz mutlu olurum. Fiyatı önemli değil ama çok abartı fiyatı olanları da yazmayın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok abartıdan kastın nedir? Belli bir aralık belirtirsen daha iyi olur, 800 liraya alacağın kulaklıkla 200 liraya alacağın kulaklık arasında dağlar var çünkü.

Siberia 200 190 TL
Razer Kraken 400 TL
Hyperx Cloud 2 600TL
Vatan bilgisayar her kulaklığı satmıyor ve piyasa fiyatının çok üstünde satıyor.
Ben BeatsSolo 2 Wireless kullanıyorum kulaklığın sağ ve sol tarafları çatladı kafama taktığımda kırılacakmış gibi duruyor mümkünse siberia 200 deki gibi kafa kısmı demir olan modellerden alın.
1200 TL Razer Mano'war
Sennheıser Hd 800 8000TL para basıyorum derseniz Sennheıser alın verdiğiniz para için pişman etmez.

Son düzenleme:
Snopy SN-R10. Düşük bütçen varsa fakat iyi bir kulaklık istiyorsan tavsiye ederim. DFX Audio Enhancer programı ile birlikte kullanırsan tadından yenmez.

Kullanamaz arkadaşım. Foruma üye olurken veya forum kuralları bölümüne 'Araştırmadan önce öneri yapmamanız gereken ekipman ve bileşen markaları' diye uyarı notu olsa ne güzel olurdu. Önerdiğin ürün satın alma linkindeki altta olumsuz yorumları kontrol ettin mi? Etmene de gerek yok. O kadar çok her yerde problem ve sorun yaşayan var ki. Zaten en önce malzeme kalitesi, konforu, dayanıklığı ve ses kalitesi olmayan Snoopy, Everest, Trust, Gamemax, Frisby, James Donkey, Turbox vb saçma sapan olan bu markalardan memnun olmak çok zor. Göz boyamak için mala yalandan gösteriş veriyorlar. Sonrada 'Aaaa şuna bak. Amma şekilmiş' deyip aldıktan 2-3-5 ay sonra 'Bu çöp nereden aldım' diye yakınıyorsun. Benim hayatım internet kafelerde geçti. Bu tarz o kadar çok klavye, kulaklık, mouse ve mousepad kullandım ki neredeyse hiçbirinden ne ben ne bir başkası memnun olmadı. Kullandık mı? Evet kullandık. Kafe sahibi arkadaşın olunca ve toplu halde oyun oynayınca ortamdan dolayı o kadar da gözüne gelmiyor. Fakat şu an bana bu saçma sapan insan sağlığına tamamen zararlı markaları kimse kullandıramaz. Ancak mecbur kalınca kafede. Onun harici bedava verseler kullanmam. Sana da tavsiyem bu markalardan uzak durman. Kullanmaya devam edersen emin ol bu söylediklerimi yakın zamanda hatırlarsın.

Özellikle Vatan Bilgisayar'dan önerirseniz mutlu olurum. Fiyatı önemli değil ama çok abartı fiyatı olanları da yazmayın lütfen.

O kadar indirimli site varken neden Vatan Bilgisayar? Madem Vatan Bilgisayar 2 hafta önce KDV indirimi vardı. Bari takip edip o zamanda konuyu açsaydın çok güzel fiyatlara gayet kaliteli bir kulaklık alabilirdin. Her neyse. Eğer Vatan Bilgisayar konusunda ısrarcıysan bekleyebilirsen beklemeni, bu süreçte aradığın fiyat aralığında kullanım amacına, kulak ergonomine, konforuna ve özelliklerine göre sana en uygun olan modeli belirleyip indirim zamanında satın almanı tavsiye ederim. Tabii ki de deneme şansının olduğu sana yakın bir mağaza varsa deneyerek model belirlemek en mantıklısı.

Kullanamaz arkadaşım. Foruma üye olurken veya forum kuralları bölümüne 'Araştırmadan önce öneri yapmamanız gereken ekipman ve bileşen markaları' diye uyarı notu olsa ne güzel olurdu. Önerdiğin ürün satın alma linkindeki altta olumsuz yorumları kontrol ettin mi? Etmene de gerek yok. O kadar çok her yerde problem ve sorun yaşayan var ki.
Araştırmadığımı bilmeden boş yorum yapmana gerek yok. Kulaklığı kendim kullanıyorum o yüzden tavsiye ettim ben arkadaşa. Yaklaşık 1 yıldır da kullanıyorum ses kalitesi olsun kullanımı olsun bi sıkıntı yaratmadı. Lütfen bir şey bilmeden önyargılı davranmayın.

Araştırmadığımı bilmeden boş yorum yapmana gerek yok. Kulaklığı kendim kullanıyorum o yüzden tavsiye ettim ben arkadaşa. Yaklaşık 1 yıldır da kullanıyorum ses kalitesi olsun kullanımı olsun bi sıkıntı yaratmadı. Lütfen bir şey bilmeden önyargılı davranmayın.
İlk kulaklığım snopy di, kullanım olarak 3-4 saat kullanınca kafamda ve kulaklarımda ağrı yapıyordu ayrıca özellik bakımından 92db ses kalitesine sahip steelseries kulaklıklar 112db + 7.1 özelliğine sahip snopy alınmaz, almayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı