Ses Kasmak İçin Kulaklık Önerisi

Araştırmadığımı bilmeden boş yorum yapmana gerek yok. Kulaklığı kendim kullanıyorum o yüzden tavsiye ettim ben arkadaşa. Yaklaşık 1 yıldır da kullanıyorum ses kalitesi olsun kullanımı olsun bi sıkıntı yaratmadı. Lütfen bir şey bilmeden önyargılı davranmayın.

Bu tarz o kadar çok klavye, kulaklık, mouse ve mousepad kullandım ki neredeyse hiçbirinden ne ben ne bir başkası memnun olmadı. Kullandık mı? Evet kullandık.

Snopy SN-RW 1 alınır mı?
Snopy Rampage SN-R3 alınır mı?
40 TL'ye Snopy Rampage SN-R3 alınır mı?
Snopy ve Everest RAmpage SGMx7 alınır mı?
Snopy SN-RW 6 alınır mı?
SNOPY SN-R3 RAMPAGE Kulaklık Alınır mı?

Sen Çin' in nerede üretildiği belli olmayan fason üstüne sadece marka basılmış kalite ve konfor kelimelerinin yakınından bile geçmeyen kulaklarını kullanmaya devam et. Cevap yazmadan önce yazıları oku, idrak et ve sonra yaz. Yukarıda sana makale yazdık ama nafile. Uzatmaya gerek yok. Vaktimi daha fazla boşa harcamayacağım.

Razer Kraken USB kullanıyorum yaklaşık 1 senedir.Herhangi bir sorun çıkartmadı.Ses konusunda beni çok tatmin etti.Bass'lar çok iyi, ses seviyesi çok iyi.Csgo'da oynuyorum ve gayet iyi ses veriyor.7.1 özelliği de var paran varsa kesinlikle tavsiye ederim.
Bendede kraken cohoroma v2 var. bu model kulağını komple sarıyor mu ? yoksa kulağının üstüne mi biniyor?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı