Rehber Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları

Ben müzik dinlediğim zaman sound normalization kapatıyorum ve bass Boost 100 yapıyorum. 16KHz bandını da 5'e çekmiştim sanırsam. Oyun için THX aktif edilebilir ama sesler berbat oluyor.

THX bence çok kötü oyunlar için fakat rehberin günceli gelecekti, gelirse değişeceğim hala aynı ayarları kullanıyorum ama oyunlarda performans olarak kötüleşti, yıllarca Arctis 3 ile fxsound bir arada kullanmıştım o bile daha iyi diyorum zaman zaman.

THX bence çok kötü oyunlar için fakat rehberin günceli gelecekti, gelirse değişeceğim hala aynı ayarları kullanıyorum ama oyunlarda performans olarak kötüleşti, yıllarca Arctis 3 ile fxsound bir arada kullanmıştım o bile daha iyi diyorum zaman zaman.

Fxsound müziklerde bayağı iyi, ses kasmada boğulmaya sebep veriyor yine.

Bugün Blackshard v2 PRO 2023 edition aldım ve şu yeni razer synapse beta yı kullanıyorum başta onu belirteyim. Ben bu ayarı açarak kendimi duymadan edemem. Masaüstünde falan bu ayar açıkken problem yok. Ama oyunlara geçince kendimi duyma olayı kapanıyor. Deli oluyorum. Alt tab yapıyorum tekrar kendimi duyuyorum CS2 ye dönünce yine kapanıyor. Nasıl hep kendimi duymayı sağlayabilirim ? Bir de CS2 de mike basınca anlık kulaklık bağlantısı koparmış gibi oluyor daha bugün aldım pişman olacam bu gidişle. @Asyneum

1710277164821.png

Dostlar son güncellemeden sonra benim Blackshark v2 çalışmıyor, Tabii synapse repair attım tekrar revo ile silip kaldırdım. Yeni Betada olan synapse çıkmış %30 hızlı onu kurayım dedim, ondada aynı problem fakat razer deathadder v3 mouse var yazılım muhtemelen öbürü çalışmıyormuş dedim. 400 dpida kullanıyorum mouse akıcılığı geçişleri sıfır latency çok iyi olmuş. Fakat black shark v2 synapse içinde hala görmüyor, fakat en azından ses geliyor. Eski yazılımda ses de yoktu bakalım biraz uğraşacağım aynı problemi yaşayıp çözen varsa haber verirseniz sevinirim.

Dostlar son güncellemeden sonra benim Blackshark v2 çalışmıyor, Tabii synapse repair attım tekrar revo ile silip kaldırdım. Yeni Betada olan synapse çıkmış %30 hızlı onu kurayım dedim, ondada aynı problem fakat razer deathadder v3 mouse var yazılım muhtemelen öbürü çalışmıyormuş dedim. 400 dpida kullanıyorum mouse akıcılığı geçişleri sıfır latency çok iyi olmuş. Fakat black shark v2 synapse içinde hala görmüyor, fakat en azından ses geliyor. Eski yazılımda ses de yoktu bakalım biraz uğraşacağım aynı problemi yaşayıp çözen varsa haber verirseniz sevinirim.
Desteğe yaz. Bende klavyeyle ilgili bir sorun olmuştu. 3 defa Razer'in kaldırma programıyla sil yükle yaptım yine düzelmemişti. Desteğe yazınca rar dosyasında bir program verdi onla düzeltmişti.

Geri
Yukarı